• Свеж
Розова Лотос Лист Лотос Цвет Растение Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка
zoom_in

Розова Лотос Лист Лотос Цвет Растение Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

DEN 415.84

Стока
check Достапно.

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи). Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти. Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.;- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.;- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесна за чистење.;- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти. Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против лизгање, кои се силни. Количина на пакување : 1 х ножици за Нокти. Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи)Класификација : Приврзок За Клучеви, Отварач, Машинка За Нокти Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесен за чистење.- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против лизгање, кои се силни.Количина на пакет : 1 х ножици за нокти клучни зборови : Ножици за Нокти,Цвет,Приврзок За Клучеви,Растение,Отворач За Шишиња,илустрација,Стил На Автомобил,Шема,Прстен За Клучеви,држач За Клучеви,Подароков мултифункционален клипер За нокти Не само што е совршена алатка за нокти за себе, туку и сладок подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство за сечење нокти. Телото и сечилата на клипер се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност. Изработен од цврст нерѓосувачки челик, обезбедува екстремна цврстина спречувајќи го проблемот со свиткување и лизгање. Силни, прецизни сечила во форма и лесни за чистење. Исто така, се одликува со функција за отворено шише и се прицврстува со синџир на клучеви за лесно извршување и земање.Диитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебен дизајн на слики Во Dyythinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи Во Dyythinker. Ако дојдете до интересни идеи, можете слободно да не контактирате и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме висококвалитетни производи, префектно шопинг искуство и уникатен начин на живот.

Избор на клиенти..