• Свеж
Концепти За шиење Преносливо Шише Со Вода Каваи, Капак Од Слама 2-во-1,Доказ За Истекување,Без БПА, Доаѓа Со Слатки Трегери
zoom_in

Концепти За шиење Преносливо Шише Со Вода Каваи, Капак Од Слама 2-во-1,Доказ За Истекување,Без БПА, Доаѓа Со Слатки Трегери

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

?Слатко Шише Со Вода : Бокалот Со Шишиња Со Цртани Филмови Е Изработен Од Еколошка Пластика Петг, Нетоксична И Без Штетни Материи, Но И Лесна И Цврста!. ?Удобен Дизајн : Уникатниот Капак 2-Во-1 На Нашето Шише Со Вода Ви Овозможува Да Го Пиете Пијалокот Со Капакот За Директно Пиење и Да Го Пиете Ладниот Пијалок со Капакот Од Слама.На Шишето Има И Симпатична 3д Кукла. ?Доказ За Истекување : Слаткото Шише Со Вода Има Брава За Спречување На Истекување,Погодно За Пешачење,Возење Велосипед,Теретана, Работа, Кампување, Трчање И Дома. ?Ремен За Рамо : Шишето Со Вода Од Цртан Филм Доаѓа Со Прилагодлив Печатен Ремен За Рамо Што Можете Да Го Носите Насекаде. ?Лесно За Чистење : Ве Молиме Измијте Го Ова Огромно Шише Со Вода Со Сода Бикарбона И Оцет. Ако Имате Какви Било Проблеми Откако Ќе Го Добиете Бокалот За Вода Или Ќе Го Користите, Контактирајте Не !. Број на единици : 1.0. Цртан Филм Пластични Шише Вода Бпа-Бесплатно Е Компактен И Пренослив, Што Го Прави Идеален За Ручек Кеси, Чанти И Ранец. Капакот Има Капак За Фаќање На Бравата Отпорна на Истекување И Е Одличен за Брза Хидратација И Печатениот Ремен За Рамо На Каваи Го Олеснува Носењето На Ова Шише Со вас Каде И да Одите.

Избор на клиенти..