• Свеж
ТЕНДИКОКО 2 парчиња Божиќно Метално Рачно Ѕвоно Со Дрвена Рачка Божиќно Ѕвоно Украс За Деца Божиќно Училиште Свадбен Фестивал Материјали
zoom_in

ТЕНДИКОКО 2 парчиња Божиќно Метално Рачно Ѕвоно Со Дрвена Рачка Божиќно Ѕвоно Украс За Деца Божиќно Училиште Свадбен Фестивал

DEN 362.56

Стока
check Достапно.

Нашето Повеќенаменско Ѕвонче за Рачен Повик доаѓа со цветен дизајн, гроздобер стил. Живописните обрасци врежани на ѕвончето се занишани, воодушевувачки и привлечни. Процес на галванизација, завршна обработка на полирање, не е лесен за бледнее, не е лесен за ' рѓа. Може да се користи за свадби,чајни забави, олтар,украсување на домот,обука на домашни миленици, будење семејства или сигнализација до студенти, старатели и клиенти. Совршено како аларм, сервисно ѕвоно, ѕвонче за игра, чајно ѕвоно, медицинско ѕвоно, ѕвонче за настава на животни итн. Опис2 парчиња Божиќно Метално Рачно Ѕвоно Со Дрвена Рачка Божиќно Ѕвоно Украс За Деца Божиќно Училиште Свадбен Фестивал Материјали (Боја На Дрво) Карактеристики-Боја : Дрво.- Материјал : Бакар, дрво.- Големина : Прибл. 15, 5х9, 5х9, 5см, 6, 09х3, 73х3, 73 инчи.Пакет Вклучувајќи 2 Чандбел.

Избор на клиенти..