• Свеж
Нова Врата Од Шкафот Лон0167 Избрана Хидраулична Целосна Обвивка сигурна ефикасност Шарка Сребрен Тон Долга 105мм
zoom_in

Нова Врата Од Шкафот Лон0167 Избрана Хидраулична Целосна Обвивка сигурна ефикасност Шарка Сребрен Тон Долга 105мм

DEN 1131.20

Стока
check Достапно.

Име на производ (издржлив во употреба) : Шарка На Кабинетот;Стил : Целосно (најнова технологија) Преклопување. Материјал : беспрекорен Нерѓосувачки Челик;Боја : Сребрен тон. Дупка Теренот Внимателно избрани : 33мм, 48мм;Дијаметар на ум-дува Шарка Чаша : застрашувачки 22мм. Препорачана врата совршена Дебелина : 14-22мм; Вкупна Демензија : суштински 10,5 х 6,5 генијален х 1,5 см / 4,1 "х 2,5" х 0,59 " (Л*В*Ч). Тежина : совршена во изработка 132гр; Содржина На Пакетот : уредна Шарка на Кабинетот 1 х, 6 х инсталирајте завртки. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Повеќенаменски : употреба во различни умерени видови цени на кабинет, шкаф, гардероба за изработка, библиотека и слично препорачани за дома, канцеларија или други од секакви прилики.Инсталирајте на одборот на кабинетот, мебел со завртка.

Избор на клиенти..