• Свеж
Texturedisplays® 10x10x1 Акрилик Столб со 8 Централна Дупка, Хартија Тежина Јасна Акрилна Коцка Столб Цврст Блок 18830-10x10-8-ФБА
zoom_in

Texturedisplays® 10x10x1 Акрилик Столб со 8 Централна Дупка, Хартија Тежина Јасна Акрилна Коцка Столб Цврст Блок 18830-10x10-8-ФБА

DEN 171.20

Стока
check Достапно.

Тела прикажува 10х10х1 "Акрилен Столб со 8" Централна Дупка, Чиста Акрилна Коцка За Подигање На Хартија Цврст Блок. Оваа јасна цврста акрилна коцка од 10х10х1" е прекрасно уметничко дело. Одлично за користење како подигач на мало за да го покажете вашиот производ како што се топка, сад или што било сферично. Се одликува со централна дупка од 8 инчи, совршена за уметнички дела и колекционерски предмети. За најдобри резултати, исчистете го овој кревач со алкохол за триење. Ракувајте внимателно за да спречите гребење на ова уметничко дело. Мерки 10 "широк х 1" висок х 10 " длабоко. Централната дупка е висока 8" во дијаметар за 1". Материјал : Акрилик. Тежина : 2,15 килограми. Тела прикажува 10х10х1 "Акрилик Столб со 8" Централна Дупка, Тежина На Хартија Јасна Акрилна Коцка Столб Цврст Блок 18830-10х10-8-Исполнување НА ФБА од.

Избор на клиенти..