• Свеж
Nuxkst AC Адаптер Полнач Кабел За Напојување за eMachines D443 E442 D528 E529 E732 PSU
zoom_in

Nuxkst AC Адаптер Полнач Кабел За Напојување за eMachines D443 E442 D528 E529 E732 PSU

DEN 239.68

Стока
check Достапно.

Напреден Дизајн, Висока Преносливост 100% Сосема Нов Генерички Компатибилен Производ!(Не-ОЕМ). Над Заштита Од Напон, Над Заштита Од Топлина, FCC СЕ сертификација. Влез : AC 100 V-240 V 50-60 Hz. Ве молиме проверете го бројот на моделот пред да нарачате! Ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за напојување и одлична услуга за клиентите. Nuxkst AC Адаптер Полнач Кабел За Напојување за e Machines D443 E442 D528 E529 E732 PSU. Напреден Дизајн, Висока Преносливост 100% Сосема Нов Генерички Компатибилен Производ!(Не-ОЕМ). Над Заштита Од Напон, Над Заштита Од Топлина, FCC СЕ сертификација. Влез : AC 100 V-240 V 50-60 Hz. Ве молиме проверете го бројот на моделот пред да нарачате! Ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за напојување и одлична услуга за клиентите. Nuxkst AC Адаптер Полнач Кабел За Напојување за e Machines D443 E442 D528 E529 E732 PSU. Nuxkst AC Адаптер Полнач Кабел За Напојување за e Machines D443 E442 D528 E529 E732 PSU.

Избор на клиенти..