• Свеж
Наутичко Јаже За Јаже Морнарски Јазол Декоративен Памук Под Рачно Изработен Затворач На Вратата Со Рачка за Подот од Металниот Волшебник )
zoom_in

Наутичко Јаже За Јаже Морнарски Јазол Декоративен Памук Под Рачно Изработен Затворач На Вратата Со Рачка за Подот од Металниот

DEN 319.84

Стока
check Достапно.

Вратарот е направен од памучно јаже, а делот што се лизга под вратата е долг 5 инчи. Функционално парче наутички декор, што ќе се користи како праг, книга, клин на прозорец или украсен додаток за маса. Додавањето на наутички стил на слатката затка на вратата е дефинитивно иновативна идеја. Пондерираниот затворач на вратата може да се користи за украсување куќи или бањи со теми од природата и плажата. Донесете шарм наутички стил за вас!. Рачка со јамка : тежината на вратата на јазолот е изработена од изопачено јаже во сина боја, идеално и за внатрешна и за надворешна употреба. Вратата има соодветна интегрирана рачка за лесно движење и позиционирање. Во споредба со другите метални или дрвени прагови, нашиот затворач на вратата од јута јаже не го гребе подот и може да работи на теписи; тоа е одлична станица за врата на подот или заштитник на ѕидот, тежок ќе ја држи вашата врата лесно отворена без пружини или дополнителни засилувања. Вратарот е направен од памучно јаже, а делот што се лизга под вратата е долг 5 инчи. Функционално парче наутички декор, што ќе се користи како праг, книга, клин на прозорец или украсен додаток за маса. Додавањето на наутички стил на слатката затка на вратата е дефинитивно иновативна идеја. Пондерираниот затворач на вратата може да се користи за украсување куќи или бањи со теми од природата и плажата. Донесете шарм наутички стил за вас!. Рачка со јамка : тежината на вратата на јазолот е изработена од изопачено јаже во сина боја, идеално и за внатрешна и за надворешна употреба. Вратата има соодветна интегрирана рачка за лесно движење и позиционирање. Во споредба со другите метални или дрвени прагови, нашиот затворач на вратата од јута јаже не го гребе подот и може да работи на теписи; тоа е одлична станица за врата на подот или заштитник на ѕидот, тежок ќе ја држи вашата врата лесно отворена без пружини или дополнителни засилувања.

Избор на клиенти..