• Свеж
Па дури и претворете ги во 本 舗 урн јапонски цвет [6 еднаква урна за] W 20,7 x D 20,7 x H/23,4 см
zoom_in

Па дури и претворете ги во 本 舗 урн јапонски цвет [6 еднаква урна за] W 20,7 x D 20,7 x H/23,4 см

DEN 935.20

Стока
check Достапно.

[За 6 урни со големина] Ширина 8,2 x длабочина 8,2 x висина 9,3 инчи (20,7 x 20,7 x 23,4 см). Име на производот : Јапонски цвет (злато) за димензии на урната со 6 големина : [за урни со 6 големина] Ширина 8,2 x длабочина 8,2 x висина 9,3 инчи (20,7 x 20,7 x 23,4 см).

Избор на клиенти..