• Свеж
5л Стомна За Ладна Вода, Котел со Славина Во Фрижидер, Дозер За Ладен Пијалок, Бокал За Овошен Пијалок САМ За Кујна, Забава, Бар,
zoom_in

5л Стомна За Ладна Вода, Котел со Славина Во Фрижидер, Дозер За Ладен Пијалок, Бокал За Овошен Пијалок САМ За Кујна, Забава,

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

€5l Голем Капацитет : контејнерот за пијалоци во фрижидер усвојува правоаголен дизајн со доволно капацитет (168oz/5 L), што е многу погодно за држење лимонада, ладен чај, сок, удар, мешани пијалоци итн. Ротирачката славина е дизајнирана да прима вода, која може да ја контролира количината на вода. ●Пластика за храна : ладниот котел со славина е изработен од висококвалитетен пп пластичен материјал, бпа бесплатен и безбеден за употреба. Температурниот опсег на овој диспензер за вода е -20°C до 120°C, можете да истурете вода што врие директно во котелот без деформација. ●Преносна Големина : големината на производот на диспензерот за фрижидер со излив е 30*15*20см, големината е прилагодена за домашна плоча, лесна за вметнување во фрижидер, погодна за различни прилики и средини, лесна за носење, уживајте во пиењето во секое време, насекаде. ●Широко Распространета Употреба : Едноставно отворете го капакот на дозерот за сок и истурете пијалоци, млеко, сок или други течности во овој диспензер. Можете да направите различни ладни пијалоци во секое време. Дозволете ви да уживате во животот повеќе. ●Лесен за чистење : дизајнот со голем дијаметар ви овозможува директно да ја ставите раката за да го исчистите внатрешниот ѕид. кофата за пијалоци, славината, филтерот може да се отстранат. Можете лесно да го понесете со вас во затворени простории или на отворено. Совршен за сервирање сок, вода или млеко. ● Овој диспензер прави одличен центар за забави, празници, скари, излети, bенски и bенски забави, свадби и многу повеќе! Тоа е исто така одличен диспензер за течност.Во лето, бокалот може да се чува во фрижидер; € Diy Ладен Котел,можете да ставите вода или омилен сок, ладен чај, лимонада, млеко и други пијалоци што ќе им се допаднат на сите. Ставете големи коцки мраз, парчиња овошје.Лесно добијте го вкусот што го сакате.Ве молиме избегнувајте миење со тврди предмети како што е челична жица за да избегнете траги од абење.● Голем капацитет е доволен за да му служи на вашето семејство или да ги забавува вашите гости.Без разлика дали се користи за секојдневна употреба или како подарок, тоа е најдобриот избор.●Спецификација●Име : исчисти стомна●Материјал : ПП●капацитет на стомна : 5Л/168оз●список за Пакување : 5л стомна x1●продаваме само стомна, сите други предмети на сликата се само за декорација.● Поради различни монитори, производот ќе има одредена разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.● Поради различни алатки за мерење, може да има некои грешки во големината на производот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ!Ако имате било какви прашања пред или по купувањето, можете да не контактирате во секое време.Среќен шопинг!.

Избор на клиенти..