• Свеж
Флекс Врвот Кралот Листови За Спиење Број Кревет-34 Врвот Сплит Кралот Листови Се Вклопува До 18 Длабоко Џеб-Сплит Главата Кралот Листови Поставува За Прилагодливи К
zoom_in

Флекс Врвот Кралот Листови За Спиење Број Кревет-34 Врвот Сплит Кралот Листови Се Вклопува До 18 Длабоко Џеб-Сплит Главата Кралот

DEN 1247.84

Стока
check Достапно.

100% Египетски Памук Врвот Сплит Лист Во собата Со Сатен Ткаат Заврши. Сплит Глава кралот лист Сет Големина : 1 сплит главата опремени лист (78х80 инчи) со 34 инчен сплит од врвот, 1 рамен лист (102х108 инчи) и 2 кралот перници (20х40 инчи). Се вклопува до 15 до 18 инчи длабок џебен душек. Сплит Врвот Кралот Прилагодливи Опремени Лист : Подели Надолу 34 инчи од врвот. Имајте на ум дека "сплит главата" или "сплит врвот душек" никогаш не треба да се меша со "сплит душек", сплит главата или сплит врвот душеци СЕ само поделени НА врвот или главата на душекот. Упатства за нега : Машина За Перење Со Ладна Вода, исушете го овој лист поставен Со Ниско Поставување. 1 Quty Вграден Лист (Поделен од Врвот) 1 Quty Рамен Лист 2 Quty навлаки За Перници Овие Комплети Со Поделени Глави се погодни за Прилагодливи душеци со поделена глава или свиткана глава. Забелешка : Имајте на ум дека "сплит главата" или "сплит врвот душек" никогаш не треба да се меша со "сплит душек", сплит главата или сплит врвот душеци СЕ само поделени НА врвот или главата на душекот. Уживајте во луксузот и високиот квалитет на Нашите Египетски памучни чаршафи направени за Вашите Прилагодливи сплит Врвни кревети. Вградените листови со Поделен Врв имаат 28-инчен, 32-инчен и 39-инчен расцеп одозгора и се направени со 6 агли, а целосно еластичниот полуделен вграден лист има сигурно вклопување на длабочините на душекот до 18 инчи. Комплетот на листови со поделена глава може да се пере во машина и се суши. Достапна Големина - Сплит Топ Кинг И Сплит Топ Кал Кинг. Лист се погодни со прилагодливи кревет база врвот сплит душеци.

Избор на клиенти..