• Свеж
100 метри јапонски нокти панк стил метален рамен ланец злато сребрен црн нокти украси накит наоѓање додаток DIY шарм -
zoom_in

100 метри јапонски нокти панк стил метален рамен ланец злато сребрен црн нокти украси накит наоѓање додаток DIY шарм -

DEN 1094.40

Стока
check Достапно.

Боја : 100mgold. и. Декорација на ноктите. Боја : Како што се прикажува сликата. Големина : Златно/сребро/црно. Боја : 100mgold. и. Декорација на ноктите. Боја : Како што се прикажува сликата. Големина : Златно/сребро/црно. Карактеристики : и декорација на нокти Боја : Како што сликата покажува Големина : Златна/сребрена/црна должина : Околу 100 метри Спецификации на предметите : Тежина : 500gquantity : 100 MSIZE : Chain Model Број : рамен ланецматеријал : металенгин : копно Chinaitem Тип : Rhinestone и декорација Glitters Size : 1.2 DCColor : Сребрена/Златна/Black Feature 1 : 3 D Nail Art Decorations Feature 2 : Функција 3 : Rhinestone Decorstotal Должина : 100 метри Функција : DIY маникир Tip Shape : Hollow Canney Suse : DIY NAIL ARTSTYLE : MODESIS PERICALELESE : .

Избор на клиенти..