• Свеж
Genigw 4-16ft низок таван Тешки лизгачки штала врата хардвер Кот двојна патека бајпас двојна врата комплет црна за внатрешни тркала на вратите на вратите
zoom_in

Genigw 4-16ft низок таван Тешки лизгачки штала врата хардвер Кот двојна патека бајпас двојна врата комплет црна за внатрешни

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Лесно за инсталирање : Сите додатоци и чекор-по-чекор инструкции со вклучени слики. Долга лизгачка железница : челик за капацитет со голема тежина. Лизгачки ролери : квалитетен лежиште челик одржувајте ги тркалата да работат непречено во патека. Хардверот за лизгање на штала е популарна за да се инсталира во спална соба, студиска соба, дневна соба, кујна, бања, плакарот итн., Што може да одговара со различни стилови и различни бои на врати за едноставен и уметнички стил. Отворање и затворање на влечење заштедува многу простор што е доста погоден за стил на декорација. Лесно за инсталирање : Сите додатоци и чекор-по-чекор инструкции со вклучени слики. Долга лизгачка железница : челик за капацитет со голема тежина. Лизгачки ролери : квалитетен лежиште челик одржувајте ги тркалата да работат непречено во патека. Хардверот за лизгање на штала е популарна за да се инсталира во спална соба, студиска соба, дневна соба, кујна, бања, плакарот итн., Што може да одговара со различни стилови и различни бои на врати за едноставен и уметнички стил. Отворање и затворање на влечење заштедува многу простор што е доста погоден за стил на декорација. PLS Note : Само хардверскиот комплет е на продажба, панелот на вратите не е вклучен. Овој хардверски комплет е за единечна врата. Ве молиме, проверете дали вашиот wallид е доволно силен за да виси небесен панел за врата пред да купите. Лесно за инсталирање : Сите додатоци и чекор-по-чекор инструкции со вклучени слики. Тркалата се одвиваат непречено во патеката. Хардверот на вратата од штала е популарен за да се инсталира во спална соба, студиска соба, дневна соба, кујна, бања, плакарот итн., Што може да одговара со различни стилови и различни бои на врати за едноставен и уметнички стил. Отворање на влечење и затворање заштедува многу простор што е доста погоден за стил на декорација. Параметри на ДОР : 1. Состојба : нова; Материјал : јаглероден челик (висок стандарден Q235); Површина : Црн прав обложен (анти-кавга) 2. Капацитет на тежина : 120 килограми (секоја песна); Погодна ширина на панелот на вратите : UP-36 "; Дебелина на вратата : 1 3/8 '' и 1 3/4 ''; 3. Uprate U обликуван бајпас заграда : пофлексибилна кога инсталацијата со нова заграда на Upgarde за бајпас-патека, некои клиенти беа немаат доволно простор помеѓу таванот и вратите заради долгата заграда. Но, сега нема да биде проблем, ние го надградуваме системот за бајпас и да направиме да може да одговара на повеќе простории (помалку простор окупиран помеѓу 4. Вклучен пакет : 2*6ft рамно Патека, 4*ролери, 4*анти-џампна подлога, 2*Водич за подот, 4*затка на вратата, 5*завртки за нозе, 5*wallsидспацер, 5*заграда за бајпас (со 5 парчиња wallиден пространа за бајпас-патека) Пропуштивте дел Кога ја примивте стоката, kindубезно слободно контактирајте не, ние ќе ги испратиме наскоро. Вклучени.Ноти : 1. Продавајте само главни производи, а не други производи.2. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.3. Поради екранот ДИ.

Избор на клиенти..