• Свеж
SOIMISS 1 Сет 2 Кеси Божиќ Рачно Изработени Природни Желади МАЛИ Гранки DIY Занаети Што прават За Дома
zoom_in

SOIMISS 1 Сет 2 Кеси Божиќ Рачно Изработени Природни Желади МАЛИ Гранки DIY Занаети Што прават За Дома

DEN 224.00

Стока
check Достапно.

Исушени борови шишарки, природно, декоративниот ефект е исклучителен и може повторно да се користи. Погоден за повеќе сцени, уметничка декорација, реквизити за фотографирање, декорација НА сув цвет САМ, божиќна декорација. ​Совршен за секоја пригода : без разлика дали планирате забава или барате традиционални украси за одмор. Украсување со овие природни предмети, е лесен и достапен начин да се донесе природата во затворен простор. САМОСТОЈНО може да се комбинира слободно, а ДЕКОРАЦИЈАТА САМ може да се направи имагинација. Описоваа ставка е пакет од различен природен материјал. Безбедни материјали, создадени мајка природа, е-пријателски. Тие можат да ве направат фотографија полна со природа и новина. И тие се совршен подарок за пријателите кои сакаат занает САМ. Погоден За Божиќна декорација. Карактеристики-Боја : Кафеава. - Материјал : Природни борови шишарки, желади.- Големина : Околу 5. 00Х3. 00Х3. 00см/ 1. 97Х1. 18Х1. 18 инчи. - Совршено за секоја пригода : без разлика дали планирате забава или барате традиционални украси за одмор.- Исушени борови шишарки, природно, декоративниот ефект е исклучителен и може повторно да се користи. - САМОСТОЈНО може да се комбинира слободно, А ДЕКОРАЦИЈАТА САМ може да се направи имагинација.- Погоден за повеќе сцени, уметничка декорација, реквизити за фотографија, декорација НА сув цвет САМ, божиќна декорација. - Украсување со овие природни предмети, е лесен и достапен начин да се донесе природата во затворен простор. Пакет Вклучувајќи 1 х сет од 2 вреќи Со Божиќни Занаетчиски Материјали.

Избор на клиенти..