• Свеж
Purefit 4 парчиња супер истегнување стол капа за капаче за 3 перничиња со перничиња - Spandex Nonlip мека софа покривка за деца, миленичиња, заштитник за мебел за перење
zoom_in

Purefit 4 парчиња супер истегнување стол капа за капаче за 3 перничиња со перничиња - Spandex Nonlip мека софа покривка за деца,

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Лесно за инсталирање/облекување : ќе се направи во ниеден момент! Повлечете ја ткаенината за да го достигне дното на мебелот рамномерно од сите 4 страни. Заштитувачите на мебел за софа не само што трансформираат стари, истрошени надвор или дури и нов кауч во зачудувачкиот центар на вашата соба, но исто така го штити вашиот мебел за софа секој дневно носи и солзи, деца, гребнатини од домашни миленици, кучиња или случајни истури. Тие доаѓаат на 4 парчиња (софа тело и перница за седишта) за уреден прилагоден изглед и има незнајно дебело еластично дно за прилагодливо вклопување. Нашите лизгачи на софата се прецизно дизајнирани, така што тие остануваат на место! Сите наши лизгачки капаци и капакот на перница имаат густо еластично полите што се обвиткуваат на дното на мебелот и перница за да се осигурат дека тие не паѓаат. Откријте го вашиот стил : ослободете го декораторот во вас со нашите капаци на каучот. Вметнете. Перница на седиштето во капакот на седиштето, обезбедувајќи дека сите агли се добро опремени за непречен изглед и voila! Користете ги нашите упатства за слика за да обезбедите добро вклопување (вклучена инструкција за инсталација). Лесна грижа : Сликиот за перење машина, измијте со слични бои (ткаенина отпорна на избледи), измијте на или под 30 Целзиусови степени, не бели, не желези. Вметнете. Ослободете го декораторот во вас со нашите капаци на каучот.

Избор на клиенти..