• Свеж
Хадсон Машки Блејк Слим Директно Жан Рп
zoom_in

Хадсон Машки Блејк Слим Директно Жан Рп

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

92% ПАМУК, 6% ПОЛИ, 2% ЕЛАСТАН. Произведено во САД или Увезено. Затворање на патент. Машинско Перење. ТРЕНДОВСКИ ТЕНОК ФИТ ЈЕАПАН : Фатете ја совршената мешавина на напната мода и секојдневна удобност. Нашиот Блејк јеапан за мажи е изработен со висококвалитетни материјали и обезбедува врвен стил што може да се облече нагоре или надолу за секогаш да се даде вистинската изјава. БЕСПРЕКОРНО ВКЛОПУВАЊЕ : овие машки сини фармерки се совршена комбинација на одлично вклопување и одличен изглед. Половината со среден пораст се спарува со модерно, витко вклопување и малку истегнување. Имаат блиско, удобно вклопување низ колкот и бутот и нежно заострена нога. МОДА, СТИЛ И КВАЛИТЕТ : овие слаби фармерки за мажи се направени од висококвалитетна мешавина од памук и еластан. Секој пар од овие тексас фармерки за мажи има уникатни детали со стручни шевови и класичен дизајн со 5 џебови. ЛЕСНА НЕГА : трендовскиот крој и висококвалитетната ткаенина ги прават овие фармерки со тенок крој инвестиција во стил и одличен главен производ за гардероба. Едноставно измијте ја машината во ладна вода на нежен циклус и исушете ја на тивок оган за да изгледаат одлично. ДЕНИМ Е НАШЕТО ПЛАТНО : од 2002 година, нашиот тим предводен од дизајнери создаде модерни, висококвалитетни фармерки и други најважни работи за мажи и жени кои ги надминуваат трендовите и се подобруваат со текот на времето. Ние обезбедуваме тексас облека за да го трансформираме вашиот стил. Безвременски со допир на напнат, урбан талент, нашите стилски тенки фармерки за мажи се дизајнирани за одличен изглед и удобност, без разлика дали ги носите за секојдневен ден на работа или ноќно излегување со пријателите. Овие екстраслим фармерки со директно вклопување имаат современ добар изглед и можат да бидат облечени со убава кошула со копчиња или облечени и споени со Маица за да одговараат на секоја пригода.Овие сини фармерки имаат блиско, удобно чувство и имаат мува со патент, затворање на копчиња и појас со појас. Конструкцијата со 5 џеб остава доволно простор за вашиот телефон и клучеви додека излегувате еден ден со пријателите. Половината со среден пораст е со димензии 10,25" и се спарува со стилот со права нога, тенок фит за модерен, заострен профил. Достапно во повеќе бои и големини, оваа панталона нуди атрактивен дизајн со опуштен, истрошен изглед. Изработени од висококвалитетна ткаена мешавина од памук и еластан за оптимално истегнување и удобност, овие фармерки се перат во машина на нежен циклус.Фармерките хадсон нудат стил кој е непочитуван, без напор и едноставно кул. Обезбедуваме квалитетна облека што ве прави да изгледате и да се чувствувате најдобро. Ние сме повеќе од тексас бренд. Деним е нашето платно.

Избор на клиенти..