• Свеж
ВИДИЈА DWLNL123BKC3 DWLN D-Стил Стегање Алатникот За Негативни Инсерти, -5° Агол, Челик, 0,75 Квадратни Стебло, Лево, 4,5 Должина
zoom_in

ВИДИЈА DWLNL123BKC3 DWLN D-Стил Стегање Алатникот За Негативни Инсерти, -5° Агол, Челик, 0,75 Квадратни Стебло, Лево, 4,5 Должина

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Се користи за влошки во негативен стил. Склопот на стегачот содржи стегач, завртка и прстен за задржување. Брзо вметнете индексирање. Обезбедува вметнување повторливост и седење. Намалени брборења и продолжен век на траење на алатката. Се користи за влошки во негативен стил. Склопот на стегачот содржи стегач, завртка и прстен за задржување. Брзо вметнете индексирање. Обезбедува вметнување повторливост и седење. Намалени брборења и продолжен век на траење на алатката. Современите операции за обработка извршени на машински алати ЗА цпу и флексибилни производствени капацитети бараат алатки со високи перформанси кои обезбедуваат директен дизајн и разновидност на примена. ВИДИЈА нуди широк спектар на држачи за алати за надворешно вртење за да ги исполни дури и најточните барања за производство во широк спектар на облици и големини на работното парче. Без оглед на вашите барања за работа, од намалување на светлината при многу големи брзини на сечење до тешки апликации за грубост, постои РЕШЕНИЕ ЗА ВИДИЈА за задоволување на вашите потреби. Комплетната програма вклучува држачи за алати за држење од типот на игла, завртка или стегач.

Избор на клиенти..