• Свеж
Торба За Пелена Виножито Торба За Нега На Еднорог Торба За Менување Пелени
zoom_in

Торба За Пелена Виножито Торба За Нега На Еднорог Торба За Менување Пелени

DEN 748.48

Стока
check Достапно.

Мека трогателна ткаенина од диагон, лесни, бунари, издржливи, лесни за чистење, водоотпорни. Мерките за нега на бебиња (L*W*H)10.6*7.8*14 инчи, доволно големи за да ги соберат сите основни предмети за нега на бебиња. 4 внатрешни џебови, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент. Посебна торба за складирање за пелени, шишиња, закуски, играчки, ткива, паричник, клучеви, телефон. Оваа чанта е погодна за мама и тато, а може да се користи и како ранец, торбичка за жени и мажи, погодна за многу прилики како шопинг, патување, кампување, качување и активности на отворено. Модерен дизајн за печатење, можете да ја изберете вашата омилена шема за вашето бебе момче или девојче, ќе биде многу забавно. Мека трогателна ткаенина од диагон, лесни, бунари, издржливи, лесни за чистење, водоотпорни. Мерките за нега на бебиња (L*W*H)10.6*7.8*14 инчи, доволно големи за да ги соберат сите основни предмети за нега на бебиња. 4 внатрешни џебови, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент. Посебна торба за складирање за пелени, шишиња, закуски, играчки, ткива, паричник, клучеви, телефон. Оваа чанта е погодна за мама и тато, а може да се користи и како ранец, торбичка за жени и мажи, погодна за многу прилики како шопинг, патување, кампување, качување и активности на отворено. Модерен дизајн за печатење, можете да ја изберете вашата омилена шема за вашето бебе момче или девојче, ќе биде многу забавно. Материјал : Ткаенина Од Твил.Димензии : 10,6 х 7,8 х 14 инчи/27х19, 8х36, 5см.Голем Капацитет : 4 внатрешни џебови, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент. Посебна торба за складирање за пелени, шишиња, закуски, играчки, ткива, паричник, клучеви, телефон.Инструкции за перење : - НЕ мијте со топла вода. - Перење со чиста вода со обични температури.

Избор на клиенти..