• Свеж
ZHZG ПЕТ КРЕМАЦИЈА СВЕТСКИ КРЕМАЦИЈА КРЕМАЦИЈА Меморијален урн приврзок ѓердан од не'рѓосувачки челик во форма на срцев во форма на срцев, приврзок
zoom_in

ZHZG ПЕТ КРЕМАЦИЈА СВЕТСКИ КРЕМАЦИЈА КРЕМАЦИЈА Меморијален урн приврзок ѓердан од не'рѓосувачки челик во форма на срцев во форма

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Ова е начин да ги приближите домашните миленици со носење приврзок или ставање во урна; Накит за кремирање, накит за сувенири или накит за сувенири се користи како извонреден начин за одбележување на најблиските. Завртки и гумени мијалници обезбедуваат тесен заптивка и спречуваат да останат домашни миленици или човечки пепел. Производство, водоотпорен, издржлив, без бледнее, без алергии, без никел. Тоа претставува вечна убов. Тој користи накит за да изрази loveубов, благодарност и копнеж за важни луѓе. Претставува вечна lovesубовна пепел од домашни миленици може безбедно да се чува внатре. Користејќи висококвалитетни материјали од 316 L од не'рѓосувачки челик, приврзокот и ланецот никогаш нема да 'рѓа, кородира,' рѓа или валкана и нема да предизвика никакво влијание врз човечкото тело. Тој користи накит за да изрази loveубов, благодарност и копнеж за важни луѓе.Користејќи висококвалитетни материјали од 316 L не'рѓосувачки челик, приврзокот и ланецот никогаш нема да 'рѓа, кородира,' рѓа или валкана и нема да предизвика никакво влијание врз човечкото тело. Со овој сувенир, убави спомени и емоции ќе бидат обновени.

Избор на клиенти..