• Свеж
Синџир За Ѓердан Домашно Милениче Ѓердан Јаки Мини Фенси Симпатична Блинг Чокер Куче Кристал
zoom_in

Синџир За Ѓердан Домашно Милениче Ѓердан Јаки Мини Фенси Симпатична Блинг Чокер Куче Кристал

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Материјал : Метал. Л : должина 30см+5см Продолжен Синџир (погоден за Среден и Голем). Боја : Бела,розова,сина,сина, црна. Применлив Пол : Унисекс. *Бидејќи Компјутерските Екрани Имаат Хроматска Аберација, Особено Помеѓу Екранот и Лцд-Екранот,Не Можеме Да Гарантираме Дека Бојата на Нашите Производи ќе биде Потполно Иста со Фотографиите што сте Ги Виделе. Ѓерданот е еластичен и може да се истегне и истегне*бидејќи компјутерските екрани имаат хроматска аберација, особено помеѓу екранот и лцд-екранот,не можеме да гарантираме дека бојата на нашите производи ќе биде потполно иста со фотографиите што сте ги виделе.Применлив пол : унисекс материјал : метал*Рачно мерење на мала грешка( 1-2см), ве молиме разберете, благодарам!С : должина 20см+5см продолжен синџир (погоден за мала големина)Боја : Бела, розова,сина,сина, црна : должина 25см + 5см продолжен синџир (погоден за Мало И средно)Пакување : 1*Ѓердан За Кучиња : должина 30см+5см продолжен синџир (погоден за средно и големо).

Избор на клиенти..