• Свеж
Само-запечатувањето на Aupoko R1234yf може да допре со адаптер за резервоарот R134A и брзи спојки R1234, се вклопува за сет за мерачи на ладилници A/C
zoom_in

Само-запечатувањето на Aupoko R1234yf може да допре со адаптер за резервоарот R134A и брзи спојки R1234, се вклопува за сет

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Она што го добивате : R1234 YF само-запечатувањето може да допре со адаптер за резервоар R134 A и брзи спојници R1234 YF, нашата гаранција без загриженост од 12 месеци и пријателска услуга за клиенти. Широка компатибилност : Само-запечатувањето R1234 YF може да допре до ладилник со адаптер R134 A, ги поврзува сите лименки за ладење на ладилни средства за автомобилски климатизација R1234 YF. Отворач на шише со ладење со 1/2 '' Acme LH Femaleенски/Внатрешна нишка, низата за конекција за поврзување на цевката за ладење 1/4 'SAE може да го насочи фитинг за повеќекратни работи R12 R22. Адаптерот за машки резервоар од 1/4 „Sae“ X 1/2 “, адаптер за машки резервоари за повеќекратни работи за R134a. Безбедност и издржлива : Продолжениот ракав за исклучување на ракавот обезбедува заштита од безбедност и заштита од повреда и загуба на ладење, одбрана на истекување. Тешка конструкција Осигурете се дека трајно и долготрајно за употреба. Лесна инсталација : Конструкција со месинг метал за брз и лесен за инсталирање, црвена за висок притисок, сина за низок притисок, вклучуваат 2 парчиња отстранлив адаптер за месинг (1/4 "SAE машко пристаниште). Премиум квалитет : Тешка мануелна парови за ладење со мала загуба со мала загуба се изработени од месинг ментален материјал, поминете строга инспекција за да се обезбеди висококвалитетно и премиум перформанси. 【Широка компатибилност】 - Адаптерите за високи и ниски брзи спојници се погодни за ладилници R1234yf, мерач на мерач на AC, дијагностичка проверка, работа за обновување и евакуација. 【Широка компатибилност】 - Адаптерите за високи и ниски брзи спојници се погодни за ладилници R1234yf, мерач на повеќекратни мерачи, дијагностичка проверка, работа за обновување и евакуација. Спецификации : Материјал : Месинг и алуминиумска легура на шишиња за шише (женска/внатрешна нишка) : 1 /2 '' ACME LHCOOLILING SPIPE CONNECTION THING (машки/надворешна нишка) : 1/4 '' SAE (директно фитинг за Monifold R12 R22.) Висока страна R1234 YF спојка (црвена) : M12 MM-Female x 17 mmlow Side R1234yf Coupler (сина ) : M12mm-female x 14 mmadapter Тема : 1/4 '' Sae Femaleен X 1/2 '' Acme MALE & M12 MM-MALE X 1/4 '' SAE MALE.Note : Ова може да допрете може да се користи само на само- Запечатување на лименки за ладење R-1234yf со 1/2 '' ACME LH Thread, или не може да се користи на Cans.Package во стилот на пункција. Страничен спојник 17 MM1 PC X R1234 YF низок страничен спојка 14 mm2 PC X адаптери.

Избор на клиенти..