• Свеж
Водоотпорен Телефон Торбичка, 2 Пакет Водоотпорен Случај Подводни Мобилен Телефон Сува Торба, Компатибилен со iPhone13 12 Pro Max SE 11 Pro MAX XS XR 8 7 Galaxy S20 S10 Google до 7.0 , Со Јаже За ?
zoom_in

Водоотпорен Телефон Торбичка, 2 Пакет Водоотпорен Случај Подводни Мобилен Телефон Сува Торба, Компатибилен со iPhone13 12 Pro

DEN 143.84

Стока
check Достапно.

Компатибилен Со Речиси Сите Паметни Телефони (Под 7. Дизајнот погоден за допир обезбедува целосна функционалност. (Поддршка за отклучување на лична КАРТА и отклучување на лозинка, но бравата за отпечатоци е недостапна). Непречен Поглед. Компатибилен Со Галакси А9 / А8 2018 / А7 / А6 / А5 / А4/ А3 2017. Едноставен пристап за прицврстување и заклучување : само отворете ја и затворете ја торбичката со вртење на двата прекинувачи на врвот. Заштитете го вашиот уред со безбедна брава и удобен јаже. Компатибилен СО HTC/Nokia/Blackberry и повеќе паметни телефони. Препорачајте користете ги копчињата за јачина на звук за да направите јасни слики или видеа под вода. Водоотпорна кутија за мобилни телефони се одликува со сертифициран IPX8 водоотпорен и чувствителност на допир. Компатибилен Со Moto One / e5 / e4 / e3 / g7 / g6 / g5 / g4 / z3 / z2 / z. Мултифункционална Заштита : не само што целосно го штити вашиот телефон со водоотпорна торба, туку ги држи и вашите прстени/ готовина/ картички/ клучеви и други гаџети. Кристално чистите прозорци ви овозможуваат лесно да правите јасни фотографии и видеа под вода. Компатибилен со i Phone 12 mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / SE 2020 / 11 / 11 Pro /11 Pro Max / XS / XR / X /8 Плус / 8 / 7 Плус / 7 / 6 плус / 6s плус / 6s / SE / 5 S / 5 C / 5;. Пакет 2 торбичка за пакување фантастично за вас и вашето семејство да ја користите во пливање, рафтинг, нуркање, нуркање, кајак, капење, пловење, скијање други активности. Дозволете ви извонредно да уживате во забавата на водата и подводните активности. Водоотпорното куќиште одобрено ОД IPX8 е дизајнирано за подводна употреба, пливачи, сурфери и нуркачи. Оваа водоотпорна телефонска торбичка може ефикасно да спречи оштетување од гребнатини, песок, вода, снег, нечистотија и насумтуо повеќе. Вклучен Пакет : . Заштитете го телефонот, документите, картичките и готовината од прашина, вода и снег. Водоотпорна телефонска сува кеса имаат прилагодлив и отстранлив јаже е флексибилен, издржлив и удобен. Врвен Чувствителен На Допир : водоотпорното куќиште е дизајнирано да не влијае на употребата на екранот на допир под вода. IPX8 Сертифициран. Задоволете ги вашите различни потреби и ви овозможуваат целосно да уживате во вашите активности на отворено. Компатибилен Со One Plus 7 T Pro / 7 T / 7 Pro / 7 / 6 T / 6 / 5 T / 5 / 3 T / 3 / 2 / Х / Еден. Лесниот и компактен дизајн ве тера да се чувствувате слободни да рибите, бродот, пливате, пешачите, кампувате или да учествувате во вашата друга омилена активност на отворено.

Избор на клиенти..