• Свеж
Деека 12 парчиња се движат клипови за пеперутка 3Д метални златни движечки крилја додатоци за коса од пеперутка 90 -тите клипови за коса Барет за жени и девојчиња -Роу?
zoom_in

Деека 12 парчиња се движат клипови за пеперутка 3Д метални златни движечки крилја додатоци за коса од пеперутка 90 -тите клипови

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

♥ Сет за клип за златна коса - 12 парчиња кои се движат клипови за коса од пеперутка. Крилја можат да се движат нежно со ветрот. „Пеперутката“ ќе слета нежно на главата, на вашата јака и на вашите капи. Клиповите за пеперутки Дека се брз и достапен начин да го промените вашиот изглед веднаш без посветеност. ♥ Вратете се во 90 -тите години - оставете ги овие гроздобер додатоци за коса од пеперутка да ве одведат во 90 -тите. Направено од метален материјал и прикачен на метален клип за коса алигатор за цврсто држење. ♥ Дневен убав убав - бидете живи во секојдневните носења и специјални прилики како матурска, свадба, роденденска забава и фестивали; Додадете допир на глам во вашата облека и стилот на коса. ♥ Уникатен подарок- Подарок за вашата мајка, тетка, учителка, девојка и фестивалски посетители. ♥ Сет за клип за златна коса - 12 парчиња кои се движат клипови за коса од пеперутка. Крилја можат да се движат нежно со ветрот. „Пеперутката“ ќе слета нежно на главата, на вашата јака и на вашите капи. Клиповите за пеперутки Дека се брз и достапен начин да го промените вашиот изглед веднаш без посветеност.

Избор на клиенти..