• Свеж
Абаодам плакарот 4 парчиња облека закачалки за ротирачки панталони закачалки простор заштедувајќи повеќе слоеви мултифункционални употреби организатор на решет?
zoom_in

Абаодам плакарот 4 парчиња облека закачалки за ротирачки панталони закачалки простор заштедувајќи повеќе слоеви мултифункционални

DEN 272.96

Стока
check Достапно.

Организаторите на плакарот и складирањето, заштедете голем дел од вашиот простор и одржувајте ја вашата гардероба почиста и поредовна. Панталоните за панталони за панталони за виси можат да бидат хоризонтално или вертикално, можете да го изберете начинот на обесеност според вашиот плакар. Може да се примени широко за лесно висечки здолништа, панталони, крпи, постелнина, марами, подобро одговара на вашите барања. Со капацитет на оптоварување, не е лесен за деформирање или, може да ви служи долго време. Добро изработено од премија и цврсти материјали, оваа закачалка за облека е многу безбедна и практична за траење со употреба на време. Организаторите на плакарот и складирањето, заштедете голем дел од вашиот простор и одржувајте ја вашата гардероба почиста и поредовна. Панталоните за панталони за панталони за виси можат да бидат хоризонтално или вертикално, можете да го изберете начинот на обесеност според вашиот плакар. Може да се примени широко за лесно висечки здолништа, панталони, крпи, постелнина, марами, подобро одговара на вашите барања. Со капацитет на оптоварување, не е лесен за деформирање или, може да ви служи долго време. Добро изработено од премија и цврсти материјали, оваа закачалка за облека е многу безбедна и практична за траење со употреба на време. Опис на тоа, барате професионална и мултифункционална закачалка за облека, тогаш вашето истражување е тука. Тоа е затоа што нашите закачалки можат да ги задоволат вашите барања. Користејќи премиум материјали, многу е практично и издржливо долго време за употреба. Со голема цврстина, не е лесна за деформација, што ви носи многу погодност. и цврсти материјали, оваа закачалка за облека е многу безбедна и практична за траење со употреба на време. , постелнина, марами, подобро одговара на вашите побарувања. висат според вашиот плакар.- Боја : како што е прикажано.- Големина : 41.8x41.3x1.2cm.package вклучително и 4 x закачалки.

Избор на клиенти..