• Свеж
Јога Мат носат торба за салата за плажа Пилатес носачи торби црна позадина златни starsвезди шема, 6,7х33.9in/17x86 см
zoom_in

Јога Мат носат торба за салата за плажа Пилатес носачи торби црна позадина златни starsвезди шема, 6,7х33.9in/17x86 см

DEN 367.68

Стока
check Достапно.

Оксфордска крпа. Погодни за повеќето големини на МАТ : Целосните вреќи со јога се изработени специјално за да носат јога душеци во лесна, родова неутрална, форма на торбичка со ленти за рамо. Само лизгајте на рамото и одете. Двоен патент заоблен страничен отвор : Тој е дизајниран со 2 мазни и цврсти патенти, што го олеснува ставањето јога душек или други предмети. Лесно за носење наоколу : Прилагодлива лента за рамо за прилагодена должина и удобно носење, им овозможува на рацете и рамото да се опуштат и да ја држат раката бесплатно кога одите во јога студио или теретана. Торба за носење јога мат : Може да се користи за многу намени : торба за јога, торба за носач на јога, торба за рамо, торба за пилатес, торба за теретана, спортски торби, торба за плажа, носење торба и торба за патувања. Совршено за класа по јога, трева, патување на плажа, парк, итн. Оксфордска крпа. Погодни за повеќето големини на МАТ : Целосните вреќи со јога се изработени специјално за да носат јога душеци во лесна, родова неутрална, форма на торбичка со ленти за рамо. Само лизгајте на рамото и одете. Двоен патент заоблен страничен отвор : Тој е дизајниран со 2 мазни и цврсти патенти, што го олеснува ставањето јога душек или други предмети. Лесно за носење наоколу : Прилагодлива лента за рамо за прилагодена должина и удобно носење, им овозможува на рацете и рамото да се опуштат и да ја држат раката бесплатно кога одите во јога студио или теретана. Торба за носење јога мат : Може да се користи за многу намени : торба за јога, торба за носач на јога, торба за рамо, торба за пилатес, торба за теретана, спортски торби, торба за плажа, носење торба и торба за патувања. Совршено за класа по јога, трева, патување на плажа, парк, итн. Разноврсна торба за салата за јога -мат -ога -ога -пилати -гим -перфектен подарок за loversубители на јога -многу повеќе начини за носење на торбата -Crossbody, лево -десно -десно -десно или десно рамо -Спецификации за носење Трајната ткаенина Изградбата е цврста со многу на просторија за јога мат. Совршена големина голема : 6,7x33.9in/17x86 cm; Мало : 6.3x27.1 во/16x69 см. Прилагодлива лента за рамо, чувајте ја вашата мат чиста, суво и преносно. Проширете го животот на вашата вредна јога -мат со тоа што ќе го заштитите во квалитетна конструирана торба за јога мат. Удобен дизајн пространа отворање и прилагодлив појас на рамото лесен за пристап и носење.

Избор на клиенти..