• Свеж
Bahco 7819SRE BH7819SRE метрички хексадецимален со ерго-ретче во метални приклучоци за кутии, црна/црвена/сребрена, 1/2-инчи, сет од 10 парчиња
zoom_in

Bahco 7819SRE BH7819SRE метрички хексадецимален со ерго-ретче во метални приклучоци за кутии, црна/црвена/сребрена, 1/2-инчи,

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

1/2 "Сет на штекер. Челик со легура со високи перформанси. Хекс -приклучоци, метрички големини. 1/2" сет на штекер. Челик со легура со високи перформанси. Хекс -приклучоци, метрички големини. Ние дизајнираме и произведуваме алатки и пили прилагодени на најсложените професионалци, фокусирајќи се на нашиот дизајн високо на иновациите, перформансите и ергономијата. Како иноватори повеќе од 165 години, ги воведовме најнапредните алатки во светот и ги продаваме преку дистрибутерите со кои градиме долгорочни партнерства. Производите на Bahco се претерано произведени во нашите фабрики лоцирани низ цела Европа и ги нудат нашите партнери дистрибутери на професионалците. За да обезбедиме алатки за најдобар квалитет на нашите партнери, ние споделуваме низ целата организација на заеднички вредности за безбедност, здравје, квалитет, етика.

Избор на клиенти..