• Свеж
MOINYSKINS јаглеродни влакна кожа компатибилна со Steelseries Rival 5 Gaming глушец - тенџере остава зелена | Заштитна, издржлива завршница на јаглеродни влакна | Лесен за примена и
zoom_in

MOINYSKINS јаглеродни влакна кожа компатибилна со Steelseries Rival 5 Gaming глушец - тенџере остава зелена | Заштитна, издржлива

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Заврши јаглеродни влакна - со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска текстура на јаглеродни влакна ќе има опрема да изгледа и да се чувствува како еден од еден вид. Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mightyskins за вашите Steelseries Rival 5 Gaming Mouse! Не ви се допаѓа ова тенџере остава зелен дизајн? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашите Steelseries Rival Rival 5 Gaming Mouse ќе биде уникатно колку што сте!. Издржлива заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра-недостапни, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба! Moyskins Мека винилна покривка на кожата, не е изработена од гума, силиконски или пластика и не е тврд случај. Продолжува и излегува лесно : Лесно примени го вашиот винил винил винил и со прецизност на вашите Steelseries Rival 5 Gaming глушец благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено за да трае, но лесно се отстранува и не остава леплив остаток кога сте подготвени да ги подготвите Префрлете се на друг дизајн!. Гордо направено во САД : Купете со доверба од американска и управувана компанија! Мојсинците се произведуваат во нашиот најнапредниот објект во Западен Палм Бич, Флорида, гордо направени во САД.! Кожата за Steelseries ривал на 5 глувци за игри. Кожата за Steelseries ривал на 5 глувци за игри. Воведување на текстурирани кожи од јаглеродни влакна со печатени HD дизајни само од Moundyskins! Ние сме горди да ја претставиме нашата нова линија за финиш на кожата со јаглеродни влакна, во која има целосни HD печатени дизајни со текстура со завршна облога со јаглеродни влакна. Дали сакате вашите Steelseries да ривалат 5 глувци за игри да се истакнат од останатите? Мојсинкинс ве покриваше! Оваа кожа е совршен начин да го направите вашиот контролер уникатно ваш! Совршено опремени за еден-на-еден вид изглед со личност и стил! Т Не ми се допаѓа овој дизајн? Имаме стотици оригинални дизајни на Moidyskins, така што можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе го сакате! Дали сакате да ги заштитите вашите Steelseries Rival Rival 5 Gaming глушец? Со Mightyskins, вашиот Steelseries Rival 5 Gaming глушец е заштитено од гребнатини, дупки, прашина, прсти и носење и солзи на секојдневна употреба! Покријте го вашиот Steelseries Rival 5 Gaming глушец со прекрасна, стилска декорална кожа и чувајте ја заштитена во исто време! Лесно за нанесување, и лесно се отстранува без никаков леплив остаток! Направете вашата омилена опрема да изгледа како нова, и издвоите од толпата! Нарачајте со доверба - Загарантирано задоволство! Moundyskins се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во САД, и поддржани од нашата гаранција за задоволство! Детали за производот : • Налепница за винил декорации • Не е тврд случај • мат финиш • Ултра-тенки, ултра издвоени, отпорни на дамки • Стотици различни дизајни • Не е вклучен ривал на „Steelseries Rival 5“.

Избор на клиенти..