• Свеж
Вентилатор BZBYCZH компатибилен за Sunon EG50040S1-CF20-S9A DC5V 2.25W вентилатор за ладење
zoom_in

Вентилатор BZBYCZH компатибилен за Sunon EG50040S1-CF20-S9A DC5V 2.25W вентилатор за ладење

DEN 496.00

Стока
check Достапно.

BZBYCZH вентилатор компатибилен за Sunon EG50040 S1-CF20-S9 A DC5 V 2.25 W вентилатор за ладење. Тип на состојба : Сосема нов вентилатор за ладење. Боја : Како што покажува сликата. Замена : Лесно е да го замените вашиот неисправен, испукан или скршен вентилатор за ладење. Белешка : Ве молиме, проверете го моделот на вашата опрема внимателно за да ги нарачате точните делови. Или контактирајте со нас, проверете го за вас пред да купите. BZBYCZH вентилатор компатибилен за Sunon EG50040 S1-CF20-S9 A DC5 V 2.25 W вентилатор за ладење. Тип на состојба : Сосема нов вентилатор за ладење. Боја : Како што покажува сликата. Замена : Лесно е да го замените вашиот неисправен, испукан или скршен вентилатор за ладење. Белешка : Ве молиме, проверете го моделот на вашата опрема внимателно за да ги нарачате точните делови. Или контактирајте со нас, проверете го за вас пред да купите. BZBYCZH вентилатор компатибилен за Sunon EG50040 S1-CF20-S9 A DC5 V 2.25 W вентилатор за ладење.

Избор на клиенти..