• Свеж
Брзина на детеријата lite 17L ранец за пешачење
zoom_in

Брзина на детеријата lite 17L ранец за пешачење

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

140d rec pa rs. Наменето за удобност : лесна брзина Lite 17 L Daypack со дизајн на форма V за целосен опсег на движење и оптимално позиционирање на оптоварување. Карактеристики : Одвојниот појас на половината, цврстиот патент влече за лесно ракување со нараквици и голем простор за истегнување внатре. Компатибилен систем за хидратација на 2-литарски хидратација. Складирање : џебови со патенти за вредности на врвот со клип за клучеви, две странични џебови од истегнување, етикета СОС и систем за складирање на очила на лентата за рамо. Прилагодливо : Стернум за прилагодување на прецизност за оптимално пренесување на оптоварување. Одржливо : Телезна ткаенина направена од 100% рециклирани материјали. Процесот на производство на текстил се спроведува според строгиот стандард на блуз за безбедност и ниско влијание врз животната средина.

Избор на клиенти..