• Свеж
Fenqing-Y 15W Брз автомобил Qi безжичен полнач Телефон безжичен полнење подлога МАТ компатибилен со VW ID3 ID4 ID4X ID6 ID6X ID4 CROZZ 2020 2021 2022
zoom_in

Fenqing-Y 15W Брз автомобил Qi безжичен полнач Телефон безжичен полнење подлога МАТ компатибилен со VW ID3 ID4 ID4X ID6 ID6X

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Безжично полнење - За да ја направите подлогата за безжично полнење брзо да го наполни вашиот паметен телефон. Дупката за емисија на силиконски мат и топлина со анти-лизгање-доаѓа со анти-лизгачки силиконски душек кој совршено се интегрира во полначот, сè уште може да се извади за чистење, одржувајте го вашиот телефон хоризонтално на место. Дизајнирано со дупки за емисија на топлина на задниот дел за ладење, во голема мерка ја подобрува ефикасноста на полнење. Совршен подарок за Денот на вinesубените/годишнината/роденденот/денот на мајките/денот на татковците/Божиќ. Погодност : Веднаш наполнете го вашиот телефон или ушите едноставно со тоа што ќе ги поставите во центарот на подлогата за бран на електрична енергија. Никогаш не се гушкајте со приклучување и исклучување на кабли повторно, само поставете и напојувајте. Напредна ретрофит : Можете да ја искористите функцијата за безжично полнење во вашиот автомобил со него, тоа е додатоци што мора да ги надградите внатрешноста на вашиот автомобил. Топли совети : Дефинитивно ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа ако имате недоразбирање за производите што ги добивте. Ве молиме слободно контактирајте не!. Безжично полнење - За да ја направите подлогата за безжично полнење брзо да го наполни вашиот паметен телефон. Дупката за емисија на силиконски мат и топлина со анти-лизгање-доаѓа со анти-лизгачки силиконски душек кој совршено се интегрира во полначот, сè уште може да се извади за чистење, одржувајте го вашиот телефон хоризонтално на место. Дизајнирано со дупки за емисија на топлина на задниот дел за ладење, во голема мерка ја подобрува ефикасноста на полнење. Совршен подарок за Денот на вinesубените/годишнината/роденденот/денот на мајките/денот на татковците/Божиќ. Погодност : Веднаш наполнете го вашиот телефон или ушите едноставно со тоа што ќе ги поставите во центарот на подлогата за бран на електрична енергија. Никогаш не се гушкајте со приклучување и исклучување на кабли повторно, само поставете и напојувајте. Напредна ретрофит : Можете да ја искористите функцијата за безжично полнење во вашиот автомобил со него, тоа е додатоци што мора да ги надградите внатрешноста на вашиот автомобил. Топли совети : Дефинитивно ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа ако имате недоразбирање за производите што ги добивте. Ве молиме слободно контактирајте не!. Fenqing-y Car Брз Qi безжичен полнач Телефон безжичен полнење подлога.

Избор на клиенти..