• Свеж
Триаголна алатка за осцилирачки алатка Триаголна подлога за прсти, 60 80 120 180 240 ГРИТ АБС разноврсна осцилирачка алатка за пескарење за Сандерс
zoom_in

Триаголна алатка за осцилирачки алатка Триаголна подлога за прсти, 60 80 120 180 240 ГРИТ АБС разноврсна осцилирачка алатка

DEN 303.84

Стока
check Достапно.

ABS отпорен на гребење : Користејќи добар квалитет на ABS материјал, поседувајте отпорност на влијание, отпорност на гребење, еколошки. Доволно за разни потреби : опремено со триаголен шкурка од 80х80мм од 60, 80, 120, 180, 240 решетки пет типа, по 10 парчиња. 85x35mm шкурка од прсти од 60, 80, 120, 180, 240 решетки на секои 10 парчиња, погодни за разни потреби за мелење. Компатибилни модели : Компатибилен со многу алатки за замав на пазарот, како на пример за, за, за, за Чикаго, за, итн. Стабилно и издржливо : Комплетот за пескање на алатката за осцилирачки алатки доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век. За абразивни алатки : Овој сет се состои од 2 специјални триаголни и прсти дизајнирани влошки за пескарење и 100 парчиња шкурка, оваа подлога за пескарење и шкурка е совршена за Сандерс и други абразивни алатки. Спецификација : Тип на ставка : Осцилирачки алатка за пескање на алатка Китматеријал : Апстриангуларна големина на шкурка : приближно. 80 x 80mm / 3,15 x 3,15 Infinger Големина на шкурка : приближно. 85 x 35mm / 3,35 x 1.38inpackage Список : 1 x само лепила шминка на прсти Disc1 x само лепило триаголен шкурка диск50 x триаголен шкурка50 x sandperentote : не за MM40, MM45, за мулти максимум 6300, за MX30.

Item Type:
Oscillating Tool Sanding Pad Kit
Material:
ABS
Triangular Sandpaper Size:
Approx. 80 x 80mm / 3.15 x 3.15in
Finger Sandpaper Size:
Approx. 85 x 35mm / 3.35 x 1.38in
Package List:
1 x Self Adhesive Finger Sandpaper Disc:
1 x Self Adhesive Triangular Sandpaper Disc:
50 x Triangular Sandpaper:
50 x Finger Sandpaper:
Note:
Not for MM40, MM45, for Multi Maximum 6300, for MX30.:

Избор на клиенти..