• Свеж
Пинкн сјај Тул ролна 6 инчи 10 јарди Тул лента Секвен за лаптоп Тул, ткаенина лента, лента за сјај, сјај за сјај за DIY tutu, за шиење на венчавки за туширање, 9 боја, 9 боја, 9
zoom_in

Пинкн сјај Тул ролна 6 инчи 10 јарди Тул лента Секвен за лаптоп Тул, ткаенина лента, лента за сјај, сјај за сјај за DIY tutu,

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Различни класични бои : ќе добиете 9 ролни ролни од ткаенини во различни бои, вклучувајќи бело, злато, сребро, сино, розова, виолетова, црвена, црна и зелена боја, 1 ролна од секоја боја; Доволната количина и светли бои можат да ви обезбедат богатство на украсни материјали. Отпорност на солза и пријателски расположен : Направен од квалитетен полиестер, сјајот Тул е сигурен и пријателски расположен, со добра отпорност на солза и издржливост, не е лесен за бразда или избледување; Сјајните честички на површината се доволно силни за да блеснат на сончева светлина, донесувајќи ви задоволително искуство со употреба. Доволно долго за DIY : Секоја од Tulle Rolls мери околу 6 инчи/ 15 см во ширина, околу 30 ft/ 10 yd во должина, вкупна должина од околу 270 јарди; Тие се доволни за да DIY многу уметнички занаети, лесни за намалување и исекување според вашите вистински потреби. Широко се применува за занаети : со привлечен и сјаен изглед, најголемиот дел од тул е идеален за правење здолништа со туту, фустани, венци, лакови, додатоци за коса, свадбени украси, обвивки за подароци, украси за забави, итн., За да додадете повеќе шарм и радост на Вашиот живот; Сјајната облога може да излезе за време на употребата, но не влијае на употреба. Идеален подарок за loversубителите на занаети : можете да ја испратите лентата за лапчиња за завиткување на подароците на вашата мајка, сестри, ќерки, сопруга, соученици, соседи и други fansубители на уметнички занаети на свадби, родендени, годишнини, празници и повеќе, за да ја покажете вашата loveубов и Грижете се, и да ги израдувате. Карактеристики : Ролни со ткаенини од ткаенини се лесни за правење многу предмети, можете да ги поканите вашите синови и ќерки или други членови на семејството да направат украси за дома, да создадат топла и хармонична домашна атмосфера. Сјајните ролни од тул се убави за украсување на wallидот, вратата, прозорецот, таванот, коридорот, оградата на скалите, градината, оградата и другите места, за да се задоволат вашите разновидни потреби за декорација. Спецификации : Материјал : Полиестер главна боја : бела, златна, сребрена, сина, розова, виолетова, црвена, црна, зелена големина : околу 6 инчи/ 15 см во ширина, околу 30 ft/ 10 yd во должина за секој пакет со ролни вклучува : 9 ролни со сјајни ткаенини на ткаенини Белешки : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот. Може да постои ризик од ликвидација, малите деца треба да го користат под надзор на возрасните.

Избор на клиенти..