• Свеж
Обвивки на звучникот на отворено и капакот на звучникот на звучникот, здолништето на статив за статив, статива за гребење на звучникот на звучникот на звучникот на
zoom_in

Обвивки на звучникот на отворено и капакот на звучникот на звучникот, здолништето на статив за статив, статива за гребење на

DEN 527.84

Стока
check Достапно.

Производ вклучува : ќе добиете капаци на звучникот на отворено 1 и да е капакот на звучникот 1 п. Обвивки на звучникот на отворено : Направено од полиестер и ПВЦ облога, силна и издржлива, водоотпорна, сончање, има четири големини за да изберете, 8 инчи/20 см, 10 инчи/25 см, 12 инчи/30 см, 15 инчи/38 см. Може да одговара на повеќето звучници, обезбедувајќи совршена заштита за вашите звучници. Покрив за штанд на звучникот : Изработено од мек материјал за ткаенини со меки спандекс, густ и истегнат, издржлив и не е лесен за носење, одговара на повеќето стандардни стативи на звучникот. Спецификација : Боја : Црн материјал : Полиестер, ПВЦ Големина на производот : Како што е прикажано во деталниот пакет за слики Детали : 1 x Стенд на звучникот на звучникот 1 x Покрив на звучникот Белешка : Поради рачно мерење, големината и тежината може да имаат одредена грешка. Само треба да го отворите на дното, да го покриете звучникот, да го врзете кабелот и да го повлечете цврсто. Поради разликата помеѓу различните монитори, може да има мала разлика во бојата. Уникатен дизајн и лесна инсталација : на горниот дел од капакот на штандот на звучникот е дизајниран со прилагодлива тока и велкро, нема да се отвори лесно, а дното е еластично, трае помалку од една минута за да се инсталира и отстрани капакот на звучникот. Покривот за прашина на звучникот е многу лесен за употреба.

Избор на клиенти..