• Свеж
Куки за Божиќни украси Mxzzand Star, симпатични куки во форма на starвезди за новогодишни елки
zoom_in

Куки за Божиќни украси Mxzzand Star, симпатични куки во форма на starвезди за новогодишни елки

DEN 1220.80

Стока
check Достапно.

Не'рѓосувачки челик : Направено од не'рѓосувачки челик, оваа кука е многу силна и ќе трае долго време под нормална работа и употреба. Симпатична starвезда : украсете во стил на starвезда што ќе изгледа одлично на новогодишна елка и проверете дали вашите Божиќни украси не паѓаат од дрвото. 300 парчиња : Нашите куки имаат 300 куки, што значи дека имате многу куки за вашата работа за украсување. Елегантен изглед : Нашите куки имаат одлични декоративни својства, тие изгледаат убаво и елегантно, се мешаат со декор на вашата соба и додаваат повеќе боја. Апликација : Декоративната кука е совршена за виси Божиќни топки, подароци или други украси за новогодишни елки или велигденски украси. Не'рѓосувачки челик : Направено од не'рѓосувачки челик, оваа кука е многу силна и ќе трае долго време под нормална работа и употреба. Симпатична starвезда : украсете во стил на starвезда што ќе изгледа одлично на новогодишна елка и проверете дали вашите Божиќни украси не паѓаат од дрвото. 300 парчиња : Нашите куки имаат 300 куки, што значи дека имате многу куки за вашата работа за украсување. Елегантен изглед : Нашите куки имаат одлични декоративни својства, тие изгледаат убаво и елегантно, се мешаат со декор на вашата соба и додаваат повеќе боја. Апликација : Декоративната кука е совршена за виси Божиќни топки, подароци или други украси за новогодишни елки или велигденски украси. Функција : 1. Не'рѓосувачки челик : Направено од не'рѓосувачки челик, оваа кука е многу силна и ќе трае долго време под нормална работа и употреба.2. Симпатична starвезда : украсете во стил на starвезда што ќе изгледа одлично на новогодишна елка и проверете дали вашите Божиќни украси не паѓаат од дрвото.3. 300 парчиња : Нашите куки имаат 300 куки, што значи дека имате многу куки за вашата работа за украсување.4. Елегантен изглед : Нашите куки имаат одлични декоративни својства, тие изгледаат убави и елегантни, се мешаат со декор на вашата соба и додаваат повеќе боја.5. Апликација : Декоративна кука е совршена за виси Божиќни топки, подароци или други украси за новогодишни елки или велигденски украси. Спецификација : Тип на ставка : Орнамент на starвезда S Hooksmaterial : Список на пакети од не'рѓосувачки челик : куки за украси од 300 x Star.

Item Type:
 Star Ornament S Hooks
Material:
Stainless Steel
Package List:
300 x Star Ornament S Hooks :

Избор на клиенти..