• Свеж
Случај за замена за DeWalt Recipating Saw 20V Max XR /D-Handle Rotary Hammer Drill /Ryobi P519 /Milwaukee 2719-20, само за носење торба
zoom_in

Случај за замена за DeWalt Recipating Saw 20V Max XR /D-Handle Rotary Hammer Drill /Ryobi P519 /Milwaukee 2719-20, само за носење

DEN 319.84

Стока
check Достапно.

Компанија за заштитно складирање на торби, компатибилен за De Walt 20 V Max XR Reciporating Saw (DCS367 B/DCS387 B/DCS387 P1/DCS367 D1)/Rotary Hammer Dript (DCH133 B/DCH273 B)/Ryobi P519 Реципсачки пили и неговите полначи и додатоци. Севкупна големина : 16 "x 10.2" x6.8 ". Главна ширина на одделот : 3.8 ''. Вежби и Ryobi P519 Реципроцитивни пили, подебела обвивка ја штити вашата машина од испакнатини. Оваа вреќа за пила ќе одговара и на секоја друга алатка помала од 16 "(l) x3.8" (w) x 10.2 "(ч), ве молиме измерете ја големината на вашата машина Пред да купите за да бидете сигурни дека одговара. Џебови дизајнирани за батерии и полначи. 2 Еластични ленти за безбедно да ја држите батеријата и кабелот за полнење. Нежните патент за полесен пристап до вашите алатки и додатоци. Џебови дизајнирани за батерии и полначи. 2 Еластични ленти за безбедно да ја држите батеријата и кабелот за полнење. Нежните патент за полесен пристап до вашите алатки и додатоци. Торбата за пила е дизајнирана со џеб од мрежа што може да се користи за да се држат сечила, парчиња за вежбање и други додатоци за алатки. Зимениот џеб од мрежа ги одржува вашите додатоци уредно организирани и лесни за наоѓање. ★★★ Ве молиме измерете ја големината на вашата машина за да бидете сигурни дека се вклопува пред да набавите ★★★ вкупна големина : 16 "x 10.2" x6.8 ", ширина на главната одделение : 3,8 ''. 2719-20/Ryobi P519/De Walt 20 V Max XR Reciporting Saw (DCS367 B/DCS387 B/DCS387 P1/DCS367 D1)/Ротационата вежба за чекан (DCH133 B/DCH273 B) и неговиот полнач и додатоци. Направени од високо-квалитет најлон. И издржливо, го штити вашиот омилен уред од шокови, удари и гребнатини. Оваа торба за вежбање има 6 џебови за чување полначи, сечила и повеќе додатоци. Недостасува : 16 "x 10.2" x6.8 ", ширина на главната преграда : 3,8 ''. (Само торба). Заштитна торба за носење компатибилна за Milwaukee 2719-20/Ryobi P519/De Walt 20 V Max XR Recipating Saw (DCS367 B/DCS387 B/DCS387 P1/DCS367 D1)/Rotary Hammer Drill (DCH133 B/DCH273 B) и неговиот Carger and Pastories. Направено од висококвалитетен најлон кој е отпорен на вода, шокантни и издржливи, го штити вашиот омилен уред од шокови, удари и гребнатини. Оваа торба за вежбање има 6 џебови за чување полначи, сечила и повеќе додатоци за гаџети. Елестичен опсег и џебови на мрежи Дизајнот може да ги заштити вашите мали алатки што не се лесни за паѓање и исчезнати. Случајот за патувања има удобна рачка и лента за рамо, супер удобен при патување. Овозможува да ги земете вашите алатки De Walt каде било без никакви безбедносни проблеми.

Избор на клиенти..