• Свеж
4 помалку CO 2X4 стапки Продажба 20 проценти од знакот на полиестерска ткаенина од банер
zoom_in

4 помалку CO 2X4 стапки Продажба 20 проценти од знакот на полиестерска ткаенина од банер

DEN 239.20

Стока
check Достапно.

Живописни бои отпечатени на полиестерска ткаенина. Засилени рабови. Метални громи за виси. 4 ролни шиење. Живописни бои отпечатени на полиестерска ткаенина. Засилени рабови. Метални громи за виси. 4 ролни шиење. 4 помалку CO 2 X4 стапки Продажба 20 проценти од знакот на полиестерска ткаенина од банер.

Избор на клиенти..