• Свеж
Mervf Coffin Press On Nails Medual Fake Nails Gold French Tip Balerina Acrylic Nails со омбре дизајни 24 парчиња сјајно лепак на ноктите за жени и девојчиња
zoom_in

Mervf Coffin Press On Nails Medual Fake Nails Gold French Tip Balerina Acrylic Nails со омбре дизајни 24 парчиња сјајно лепак

DEN 130.56

Стока
check Достапно.

Лажните нокти на Мерф се многу силни и не кршат лесно. Погодно за многу прилики. Со златен француски дизајн. Ви донесат удобно искуство со маникир. 1 кутија * 24 парчиња Притиснете на ноктите во различни големини. 1 * лепак за нокти. Можете да изберете најсоодветни лажни нокти за свои. Лесен за употреба и заштеда на вашето време. [Висок материјал] Притиснете на Nails Medium се изработени од акрилни апс, еколошки, не ги повредуваат вашите раце, не се лесни за кршење. [Различни големини] акрилни нокти во многу различни големини. Според големината и ширината на ноктите, можете да изберете најсоодветни лажни нокти за свои. [Лесно за употреба] Омбре Прес на ноктите само изберете вистинска големина на ноктите, полирајте го креветот за нокти, нанесете лепак на ноктите и притиснете го околу 20 секунди. Може да добиете нова нокти сами без да губите време и повеќе пари во салонот за нокти. [Широко користени] лажните нокти се погодни за вашето секојдневно облекување, забава за танцување и така натаму. Willе ви додаде шарм и личност. [Совршен подарок] Притиснете на ноктите може да се даде како подарок на вашите пријатели и роднини. Тоа ќе им донесе удобно и удобно искуство со маникир. [Висок материјал] Притиснете на Nails Medium се изработени од акрилни апс, еколошки, не ги повредуваат вашите раце, не се лесни за кршење. [Различни големини] акрилни нокти во многу различни големини. Според големината и ширината на ноктите, можете да изберете најсоодветни лажни нокти за свои. [Лесно за употреба] Омбре Прес на ноктите само изберете вистинска големина на ноктите, полирајте го креветот за нокти, нанесете лепак на ноктите и притиснете го околу 20 секунди. Може да добиете нова нокти сами без да губите време и повеќе пари во салонот за нокти. [Широко користени] лажните нокти се погодни за вашето секојдневно облекување, забава за танцување и така натаму. Willе ви додаде шарм и личност. [Совршен подарок] Притиснете на ноктите може да се даде како подарок на вашите пријатели и роднини. Тоа ќе им донесе удобно и удобно искуство со маникир. Како го започнавме нашиот почеток?. Mervf Beauty е вклучен во производство на производи за нокти и додатоци многу години. Во 2017 година, започнуваме да ги извезуваме нашите производи на глобални клиенти. Што ги прави нашите производи уникатни?. Имаме длабинска соработка со нашиот професионален тим за истражување и развој, така што е лесно да се добијат најновите и најнезгодните стилови! Ние нудиме квалитетни лажни нокти за ABS за професионална продавница за салони, со околу 70 различни облици на ноктите за избор.

Избор на клиенти..