• Свеж
Илугу случајна кошула со качулка, женски ќе ве ставам во багажникот со долги ракави предни џебни дуксери пуловер
zoom_in

Илугу случајна кошула со качулка, женски ќе ве ставам во багажникот со долги ракави предни џебни дуксери пуловер

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Есен и зимски дуксери 2021. Затворање на чипка. Материјал за миење. Материјал : Изработено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна, издржлива за вашето секојдневно носење. Карактеристики : Womenените со кошула со качулка/ моден печатен пулвер/ раблан ракав/ лабава вклопување/ лежерен дизајн на влечење/ голем преден слој џеб/ долг ракав/ избор на големина : m, l, xl, xxl, xxxl/ избор на боја бела, сива, сина, црвена боја , Црно. Повод : Удобно и пријатно, погодно за секојдневно, канцеларија, забава, дом, датум ноќ, одмор, шопинг, патување, спорт, погоден за есен, зима, пролет, лесен за совпаѓање со панталони, здолниште, нозе, ова е одличен подарок за вашите loversубовници или за себе. Големина на белешката : Нашата големина е азиска големина, различна од нас, ве молиме, kindубезно повикајте се на нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Грижа за облека : Редовно миење. Препорачајте со ладна вода. Не користете белило. Не паѓајте суво.

Избор на клиенти..