• Свеж
Симпатични ајкули Божиќни чорапи за порибување со кадифен камин виси за Божиќ
zoom_in

Симпатични ајкули Божиќни чорапи за порибување со кадифен камин виси за Божиќ

DEN 175.84

Стока
check Достапно.

Полиестер. Направени во САД или увезени. Големина : Ова удобно божиќно порибување е 8,2 на 16,5 инчи. Може да ставите многу играчки, бонбони и чоколади за да им дадете на семејството или пријателите. Материјал : Овој печатен божиќен акции направен од 95 проценти полиестер и 5 проценти спандекс, се чувствува меко и удобно. Тоа е еднократно и издржливо. Божиќни украси : Секоја божиќна порибување доаѓа со цврста висечка јамка, и можете лесно да ги обесувате на дрвото, каминот, прозорецот, итн., На кое било место што сакате да го украсите. Совршен подарок : Овој божиќен виси чорапи за порибување ќе донесе навивање во вашата куќа и ќе го направи прекрасен Божиќ. Можете исто така да им ги дадете на семејството и пријателите. Разновидни : Обичните божиќни чорапи се совршени за украсување на семејни новогодишни прослави, што ги прави совршен Божиќен додаток. Полиестер. Направени во САД или увезени. Големина : Ова удобно божиќно порибување е 8,2 на 16,5 инчи. Може да ставите многу играчки, бонбони и чоколади за да им дадете на семејството или пријателите. Материјал : Овој печатен божиќен акции направен од 95 проценти полиестер и 5 проценти спандекс, се чувствува меко и удобно. Тоа е еднократно и издржливо. Божиќни украси : Секоја божиќна порибување доаѓа со цврста висечка јамка, и можете лесно да ги обесувате на дрвото, каминот, прозорецот, итн., На кое било место што сакате да го украсите. Совршен подарок : Овој божиќен виси чорапи за порибување ќе донесе навивање во вашата куќа и ќе го направи прекрасен Божиќ. Можете исто така да им ги дадете на семејството и пријателите. Разновидни : Обичните божиќни чорапи се совршени за украсување на семејни новогодишни прослави, што ги прави совршен Божиќен додаток. Божиќни чорапи за домашна продавница Нова година Декор за Божиќни дрвја.

Избор на клиенти..