• Свеж
Ноќта на вештерките црна мачка Jackек Фенер тиква Поп -дополнете ја алиштата со алишта со капакот за складирање на капакот за склопување торба за перење алишта за изл
zoom_in

Ноќта на вештерките црна мачка Jackек Фенер тиква Поп -дополнете ја алиштата со алишта со капакот за складирање на капакот за

DEN 319.84

Стока
check Достапно.

Погоден за затворен и на отворено. Совет : Ве молиме, не миење на машината, не бели, не исушете го чисто и суво суво. Изработено е од 210 облоги што е цврсто и издржливо и не грижете се за кинење и оштетување. 【Карактеристики】 : Попрекината за перење алишта усвојува цврста пролетна структура. Засилени рачки за лесно носење. Целосно капаче за патент, запечатена и изолирана прашина.7x2 во кога се намалува. 【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x15. Може да се користи и за чување играчки и спортски производи за да се направи вашиот дом чист и уреден. Погоден за затворен и на отворено. Може да се чува валкана облека, играчки и спортски производи. 【Исчистете】 : Ве молиме, не миење на машината, не бели, не исушете го чисто и суво суво. Целиот е отпечатен со исклучително печатење, исто така е декоративно зачувување на алиштата. Ве молиме, оставете го да се исуши природно. Ве молиме, оставете го да се исуши природно. Дното е цврсто, не е лесно солза или оштетување и издржливо.7x2 Во материјал : 210 Останати карактеристики : Цврста пролетна структура со високо квалитетна челична жица, целосен капа на патент, засилени рачки за лесно носење зошто да го изберете нашиот попрска алишта? Нашиот поп -попрска е идеална големина за заштеда на вашиот простор. Многу погоден за употреба во затворен и отворен простор. Неговата големина може во голема мерка да го спаси вашиот простор, особено погоден за места со ограничен простор, како што се мали станови, студентски дом, итн.

Избор на клиенти..