• Свеж
L.H. Dottie SPD78 Spade Drill Bit, дијаметар од 7/8-инчи со должина од 6 инчи
zoom_in

L.H. Dottie SPD78 Spade Drill Bit, дијаметар од 7/8-инчи со должина од 6 инчи

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Ладно фалсификувани. Машински финиш за сечење жлеб. Заштита на 'рѓа. Дизајн на врвови на крилјата. Прецизен терен Хекс Шанк. Бит за вежбање на L.H. Dottie SPD78, дијаметар од 7/8-инчи со должина од 6 инчи, е ладно фалсификуван. Се одликува со машина за завршување на машината за сечење, заштита од 'рѓа, дизајн на врвови на крилјата и прецизен хексадецимален хексадецим.

Избор на клиенти..