• Свеж
Божиќни картички дрвја зелени црвени решетки организатор со 5 куки wallидни кујнски полици за кујнски полици мултифункционални полица за складирање
zoom_in

Божиќни картички дрвја зелени црвени решетки организатор со 5 куки wallидни кујнски полици за кујнски полици мултифункционални

DEN 303.68

Стока
check Достапно.

Можете лесно да го инсталирате на која било локација сами. Димензија : висина на кука : 1,4 во/3,5 см; Одделот за складирање : 6. Мал простор за складирање за да се зголеми дополнителниот простор. Истечкајте и притиснете го цврсто за 15 секунди, може да се користи по 3-4 часа. Димензија : висина на кука : 1,4 во/3,5 см; Одделот за складирање : 6. Истечкајте и притиснете го цврсто за 15 секунди, може да се користи по 3-4 часа.

Избор на клиенти..