• Свеж
Katur Handrail Router Bit Set 1/2 инчи Шанк, 2 парчиња круна Флејт за обликување на рутер, поставен за секачи за мелење на дрво за обработка на дрво
zoom_in

Katur Handrail Router Bit Set 1/2 инчи Шанк, 2 парчиња круна Флејт за обликување на рутер, поставен за секачи за мелење на дрво

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

★ 【BIT ROUTER ROOTH ROUTER BIT SET】 Големината на рутерот за рутер : 1/2 "Шанк; 1-1/8" Ширина; 1-1/3 "Длабочина. Шанк; 2-3/4 "ширина; 3/4" длабочина. ★ 【Главна функција】 Екстра голем бит на рутерот со сликички може да додаде класичен дизајн на работ на која било табела. ★ 【Остра и издржлива】 високо квалитетна легура со легура со третман на топлина, остра и издржлива, прецизност избалансирана за непречено работење. ★ 【Идејата за】 Парчињата за рутер на вратите се идеја за создавање сопствени банастери и прицврстувачи, парчиња парчиња ги исекоа сите материјали за композиција, како и иверица, тврдо дрво и меко дрво. ★ 【Купете со доверба】 Ние нудиме гаранција „двегодишна“ на ставката што потврдува дека е дефект на производителот. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа во работните денови. (Ве молиме, прицврстете ја вратилото на вистинското место и потребните заштитни мерки во обработката на дрво.). ★ 【BIT ROUTER ROOTH ROUTER BIT SET】 Големината на рутерот за рутер : 1/2 "Шанк; 1-1/8" Ширина; 1-1/3 "Длабочина. Шанк; 2-3/4 "ширина; 3/4" длабочина. ★ 【Главна функција】 Екстра голем бит на рутерот со сликички може да додаде класичен дизајн на работ на која било табела. ★ 【Остра и издржлива】 високо квалитетна легура со легура со третман на топлина, остра и издржлива, прецизност избалансирана за непречено работење. ★ 【Идејата за】 Парчињата за рутер на вратите се идеја за создавање сопствени банастери и прицврстувачи, парчиња парчиња ги исекоа сите материјали за композиција, како и иверица, тврдо дрво и меко дрво. ★ 【Купете со доверба】 Ние нудиме гаранција „двегодишна“ на ставката што потврдува дека е дефект на производителот. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа во работните денови. (Ве молиме, прицврстете ја вратилото на вистинското место и потребните заштитни мерки во обработката на дрво.). Карактеристики : Користење за дизајнирање на сопствени банастери и прицврстувачи. Едноставен за употреба и лесен за чистење. Сосема затворен и подмачкуван лежиште, долг животен век. Подградувањето и облогата отпорна на топлина спречува создавање на пилевина, смола и теренот. Секачите со дизајн против удар може да се исечат непречено во залиха, произведувајќи чиста, сплитер без. Спецификации : Биланс : +/- .003 "Тело на толеранција : Цврсто зацврстено челично сечило : Индустриско одделение микро жито карбид секач : CNC земја до 600 решетки, огледало како финиш Материјал : Алуминиумски сечило, боја на јаглероден челик Боја : жолта големина : 1 /2 "Шанк; 1-1/8" Ширина; 1-1/3 "Длабочина и 1/2" Шанк; 2-3/4 "Ширина; 3/4" Длабочина. Белешка за рутерот на табелата : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. : Ве молиме, изберете 1/2-инчен Shank верзија ако работите на материјал со голема цврстина. Ве молиме, проверете дали брзината на рутерот започнува на 15000rmp кога ги користите овие битови на рутерот за серии за да спречите свиткање на шанкот. Може да забрзате до 20000rmp ако материјалот не е премногу тешко.

Избор на клиенти..