• Свеж
Четкан никел не'рѓосувачки челик 304 Wallидна полица за бања, туш кади решетка додатоци за бања црно-3R
zoom_in

Четкан никел не'рѓосувачки челик 304 Wallидна полица за бања, туш кади решетка додатоци за бања црно-3R

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Тип : полици за бања. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Материјал за полица : бакар. Монтиран : агол. Инсталирајте стил : Тип на вметнување завртки. Тип : полици за бања. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Материјал за полица : бакар. Монтиран : агол. Инсталирајте стил : Тип на вметнување завртки. Тип : Полици за бања Метеријал : Не'рѓосувачки челичен материјал : Копер -монтажа : Корнеринстал Стил : Тип на вметнување на завртки.

Избор на клиенти..