• Свеж
Toyandona надувување Божиќна топка Божиќ ја разнесе топката на отворено украсена топка за базен за тремови на тревникот
zoom_in

Toyandona надувување Божиќна топка Божиќ ја разнесе топката на отворено украсена топка за базен за тремови на тревникот

DEN 269.28

Стока
check Достапно.

Совршено во согласност со атмосферата на фестивалот, создава поинтензивен Божиќен амбиент за вашето семејство. Повеќе празник за вашата Божиќна забава и ќе биде прекрасен додаток на декорацијата за одмор на вашите домови. Осветлете го вашиот декор за дома и ве одржува во добро расположение, повеќе Божиќни фестивални атмосфера. Широк спектар на апликации, донесувајќи празнична атмосфера во вашиот дом, многу погодна за Божиќна декорација. Совршено за подобрување на изгледот на Божиќната забава. Прекрасен украс за вашите Божиќни настани. Совршено во согласност со атмосферата на фестивалот, создава поинтензивен Божиќен амбиент за вашето семејство. Повеќе празник за вашата Божиќна забава и ќе биде прекрасен додаток на декорацијата за одмор на вашите домови. Осветлете го вашиот декор за дома и ве одржува во добро расположение, повеќе Божиќни фестивални атмосфера. Широк спектар на апликации, донесувајќи празнична атмосфера во вашиот дом, многу погодна за Божиќна декорација. Совршено за подобрување на изгледот на Божиќната забава. Прекрасен украс за вашите Божиќни настани. Карактеристики-боја : виолетова материја : PVC-големина : 55.00x55.00x55.00cm/21.61x21.61x21.61 Inpackage вклучувајќи 1 x надувување топка.

Избор на клиенти..