• Свеж
XDCHLK 38 во 1 мини шрафцигер постави мултифункционални комплети за алатки за поправка за телефонски компјутерски електронско одржување
zoom_in

XDCHLK 38 во 1 мини шрафцигер постави мултифункционални комплети за алатки за поправка за телефонски компјутерски електронско

DEN 2865.28

Стока
check Достапно.

Ергономска рачка на алуминиумска легура, поудобна и поудобна за употреба. Битовите се изработени од материјал што има голема цврстина. Вклучувајќи 36 типови парчиња шрафцигер, може да исполни различни барања. Притиснете го копчето, капакот на кутијата автоматски и може да застане на табелата. Сите алатки се добро заштитени со пластичен случај, погодно за носење. Ергономска рачка на алуминиумска легура, поудобна и поудобна за употреба. Битовите се изработени од материјал што има голема цврстина. Вклучувајќи 36 типови парчиња шрафцигер, може да исполни различни барања. Притиснете го копчето, капакот на кутијата автоматски и може да застане на табелата. Сите алатки се добро заштитени со пластичен случај, погодно за носење. Главен материјал : Алуминиум легура + Chrome-Vanadium Steel Handle Должина : приближно.9cmextended должина на шипката : приближно.6 CMCase Големина : 15 * 8 * 2,5cm / 5.91 * 3.15 * 0.98inpackage Големина : 18 * 8.5 * 2.5cm / 7.09 * 3.35 * 0,98 Тежина во пакет : 258g / 9.09ozergonomic алуминиумска рачка на легура, поудобна и поудобна за употреба. Битовите се изработени од материјал што има голема цврстина. Вклучувајќи 36 типови на шрафцигер битови, може да исполни различни побарувања. Подгответе го копчето, капакот на кутијата автоматски и автоматски и може да застане на табелата. Сите алатки се добро заштитени со пластичен случај, погодно за носење. Список на пакувања : 1 * Рачка на шрафцигер1 * Продолжена ROD36 * Битсанвенција : Големината може да биде мала неточност заради различни серии на производите или мерење на рацете; Бојата може да биде малку различна поради мониторите. Ве молиме, земете вистински производ како стандард, благодарам за разбирањето! Апликација : Сет на алатки за домаќинство.

Избор на клиенти..