• Свеж
XLAIQ 21см хрчак, кој работи тркало, тивко ротирачко џогирање играчки ролери за вежбање спортски диск кафез мала неблагодарна работа миленичиња материјали
zoom_in

XLAIQ 21см хрчак, кој работи тркало, тивко ротирачко џогирање играчки ролери за вежбање спортски диск кафез мала неблагодарна

DEN 1148.80

Стока
check Достапно.

Кога сте зафатени со работа и немате време да се грижите за вашето домашно милениче, треба да подготвите играчка за вашето домашно милениче да си игра. Ова е тивко тркало за миленичиња, дури и ако сте дома, тоа нема да ве вознемирува. Супер тивка, без бучава кога трчате ноќе, нема да се меша со вашиот одмор. Транспарентна патека од страна, јасно можете да ги видите миленичињата како играат. Може да се инсталира во кафез за да им се даде на домашни миленици интересен плејмејкер. Кога сте зафатени со работа и немате време да се грижите за вашето домашно милениче, треба да подготвите играчка за вашето домашно милениче да си игра. Ова е тивко тркало за миленичиња, дури и ако сте дома, тоа нема да ве вознемирува. Супер тивка, без бучава кога трчате ноќе, нема да се меша со вашиот одмор. Транспарентна патека од страна, јасно можете да ги видите миленичињата како играат. Може да се инсталира во кафез за да им се даде на домашни миленици интересен плејмејкер. Име : Хамстер што работи Wheelidensions : 21 cmfeatures : Silent, Dual Bearing Scolor : бело, сино, розово залични миленичиња : закони, хрчаци, златни мечки, итн. Кога сте зафатени со работа и немате време да се грижите за вашето домашно милениче, Треба да подготвите играчка за вашето домашно милениче да си игра. Ова е тивко тркало за миленичиња, дури и ако сте дома, тоа нема да ве вознемирува.Transparent песна од страна, јасно можете да ги видите миленичињата како играат. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење.2. Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Ве молиме, упатете се на примениот производ. Ви благодариме за разбирањето. Lovely скалила : многу погодно за loversубителите на миленичиња, да додадете забава на вашата мачка.

Избор на клиенти..