• Свеж
Creative GigaWorks T40 Series II 2.0 мултимедијален систем на звучници со Basxport Technology, Black & домаќинства есенцијални кутии за складирање на ткаенини со капаци и рачки, сина
zoom_in

Creative GigaWorks T40 Series II 2.0 мултимедијален систем на звучници со Basxport Technology, Black & домаќинства есенцијални

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Производ 1 : Погледнете го упатството за корисник подолу за смена на проблеми. Производ 1 : Basxport Technology го подобрува одговорот на ниска фреквенција без најголемата субвуфер. Удобен преден пристап до волумен, бас, високи и влезни приклучоци. Производ 1 : се поврзува со вашиот компјутер, MP3 плеер, ЛЦД ТВ или други стерео аудио извори. Производ 1 : Доаѓа со функција за заштеда на електрична енергија што го става звучникот во подготвеност кога аудио не е откриено и автоматски се буди кога се игра аудио. Производ 2 : 2 парче кутија за склопување на складирање со отстранлив капак за лесно складирање и организација. Производ 2 : Цврсти кутии за лигави ги одржуваат вашите работи корисни, но сепак надвор од видот за брзо чистење. Производ 2 : Вградените рачки на гром ви овозможуваат лесно да чувате и транспортирате. Производ 2 : Погодно со големина за да одговара на повеќето полици и да се магацини!. Производ 1 : Погледнете го упатството за корисник подолу за смена на проблеми. Производ 1 : Basxport Technology го подобрува одговорот на ниска фреквенција без најголемата субвуфер. Удобен преден пристап до волумен, бас, високи и влезни приклучоци. Производ 1 : се поврзува со вашиот компјутер, MP3 плеер, ЛЦД ТВ или други стерео аудио извори. Производ 1 : Доаѓа со функција за заштеда на електрична енергија што го става звучникот во подготвеност кога аудио не е откриено и автоматски се буди кога се игра аудио. Производ 2 : 2 парче кутија за склопување на складирање со отстранлив капак за лесно складирање и организација. Производ 2 : Цврсти кутии за лигави ги одржуваат вашите работи корисни, но сепак надвор од видот за брзо чистење. Производ 2 : Вградените рачки на гром ви овозможуваат лесно да чувате и транспортирате. Производ 2 : Погодно со големина за да одговара на повеќето полици и да се магацини!. Мултимедијален систем на звучници на Creative Giga Works T40 серија II 2.0 со технологија Basxport, Blackfill Your Room со живописно аудио од звучниците Gigaworks T40 серија II, засилен модел на наградуваниот Gigawork St40. The Giga Works T40 Series II го поттикнува аудио уживањето во следното ниво на следното ниво акустична верност. Нема потреба од физички сабвуфер бидејќи три-возачот Midrange-Tweeter-Midrange (MTM) аудиофил конфигурација доаѓа со технологија Basxport-испорачува одлична динамика со богат бас. Додека Tweeter Silk Dome со двојно ткаени возачи на стаклени влакна произведува кристално чисти височини со аудио целосен опсег, целиот систем нуди и подобрена моќност од 16 W RMS по сателит. Со освежувачки дизајн и стил, Giga Works T40 Series II е поставен на Бидете совршен додаток на која било дневна соба или работна површина. Кутии за складирање на ткаенини за есенцијална куќа со капаци и рачки, Blue Storage; канти; коцка; организатор; контејнери; кутија; корпи; платно; деца; капаци; миленик; деца; облека; организатор; Плакарот; ткаенина; дома; играчки; декоративни; под кревет; алишта; кабинет; Шминка; преклопување; меко; крпа; склопувачки; рачка; чевли; капи; меморија; зима; меморијали; неред ;.

Избор на клиенти..