• Свеж
Xjjzs полица за бања wallид туш метал шампон држач за сапун кујнски организатор за складирање дома
zoom_in

Xjjzs полица за бања wallид туш метал шампон држач за сапун кујнски организатор за складирање дома

DEN 886.40

Стока
check Достапно.

★ Wallидна полица за складирање на туш за сад за сапун сапун за сапун сапун за шампон. ★ е дизајн на wallид, заштеда на простор. ★ Идеално за бањи, тоалети, спални соби. ★ Со дизајн отпорен на корозија, лесно е да се исчисти. ★ Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, полицата е цврста, издржлива и долготрајна. ★ Wallидна полица за складирање на туш за сад за сапун сапун за сапун сапун за шампон. ★ е дизајн на wallид, заштеда на простор. ★ Идеално за бањи, тоалети, спални соби. ★ Со дизајн отпорен на корозија, лесно е да се исчисти. ★ Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, полицата е цврста, издржлива и долготрајна. Не е потребно дупчење и алатка и нема оштетување на вашиот wallид. Креативна корпа за складирање, монтиран wallид и дизајн без удар, нема потреба да се удруваат дупки, без оштетување на идот. Висок квалитет и доволно издржлив железен материјал ви помагаат да ги организирате кујнските работи или тоалетите во бањата лесно. Убава и практична домашна кујна, организатор на бања.Коал : Црна.Материјална : Ironелезо. Големина : 28x12x12 см. Решетката е одлична за држење и организирање сапун, гел за туширање, шампон, чешел, материјали за чистење, итн. Идеално за бања, тоалет или кујна. Wallивотен монтиран Deisgn ви помага да заштедите многу простор за простории. Може да се чувате за складирање на вашите шишиња за зачини во вашата кујна. Исто така одлично за ставање на вашите тоалети во вашата бања. Убава и практична кујна за дома, организатор на бања што дава погодност за секој дом. За боја : Ве молиме, ве молам, ве молиме, ве молиме, ве молиме, потсетете се дека ефектите од осветлувањето, монитирајте ги осветленоста/поставките за контраст, итн., Може да има некои мали разлики Во тонот на бојата на фотографијата на веб -страницата и вистинската ставка.

Избор на клиенти..