• Свеж
Налепници за налепници на цреша од 50 парчиња за лаптоп и компјутер, водоотпорни налепници за винил за рака за шише со вода, гитара за автомобили браник багаж, цртани
zoom_in

Налепници за налепници на цреша од 50 парчиња за лаптоп и компјутер, водоотпорни налепници за винил за рака за шише со вода,

DEN 89.44

Стока
check Достапно.

Тоа е водоотпорен, сончан и издржлив, може да обезбеди сјај и осветленост на материјалот долго време. ⚡ Широка апликација】-Налепниците на цреша можат да бидат прикачени на лаптоп, куфер, компјутер, скејтборд, фрижидер, гардероба, wallид, гитара, автомобил, мотоцикл, велосипед, итн. Сите налепници се 100% сосема нови и изработени со високо квалитетен винил ПВЦ Нашиот асортиман на декорациите за графити е вашиот вистински избор при изборот на подарок за вашите пријатели, сигурен сум дека ќе бидат многу среќни и возбудени кога ќе го добијат овој подарок. ⚡ 【Одлична услуга за подароци и задоволство】- Пакетот за налепници со разни модели може да биде одличен подарок за деца, деца, млади, пријатели, семејство и друга декорација на DIY. И ние веруваме дека овие налепници ќе ве направат задоволни, но ако се случи некој проблем или ви треба помош, kindубезно контактирајте со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме. 50 различни обрасци за да ја задоволат вашата желба за украсување. ⚡ Широка апликација】-Налепниците на цреша можат да бидат прикачени на лаптоп, куфер, компјутер, скејтборд, фрижидер, гардероба, wallид, гитара, автомобил, мотоцикл, велосипед, итн. Уникатната персонализирана шема е многу погодна за навивачите кои имаат поголеми барања за налепници!. 50 различни обрасци за да ја задоволат вашата желба за украсување. И ние веруваме дека овие налепници ќе ве направат задоволни, но ако се случи некој проблем или ви треба помош, kindубезно контактирајте со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме. Налепници за налепници на цреша од 50 парчиња за лаптоп и компјутер, водоотпорни налепници за винил за рачни сметки за вода за шише со шише со вода, гитара за автомобили, багаж, цртан филм, графити за уметност, за девојчиња тинејџери тинејџери возрасни. Совршени налепници партиски материјали, графикони за награди, мотивациони налепници , партиски фаворити. ⚡ 【Чекори за употреба】-Набавете ги налепниците, исчистете ја површината на предметот, раскинете ја долната хартија на налепниците и цврсто залепете ја налепницата на површината на предметот, оставајќи празнини. Сите налепници се 100% сосема нови и изработени со високо квалитетен винил ПВЦ Нашиот асортиман на декорациите за графити е вашиот вистински избор при изборот на подарок за вашите пријатели, сигурен сум дека ќе бидат многу среќни и возбудени кога ќе го добијат овој подарок. ⚡ 【Висок квалитет на материјал】-Сите наши налепници се изработени од супериорен винил ПВЦ.⚡ 【Висок квалитет на материјал】-Сите наши налепници се изработени од супериорен винил ПВЦ. Само слободно прилагодете ги вашите работи! Ве молиме внимание : Овие налепници не се применуваат на груби и нерамни површини. Совршени налепници партиски материјали, графикони за награди, мотивациони налепници , партиски фаворити. Само слободно прилагодете ги вашите работи! Ве молиме внимание : Овие налепници не се применуваат на груби и нерамни површини. ⚡ 【Одлична услуга за подароци и задоволство】- Пакетот за налепници со разни модели може да биде одличен подарок за деца, деца, млади, пријатели, семејство и друга декорација на DIY. ⚡ Пакетот вклучува и Supprise подарок】-доаѓа со налепници за училишни материјали од 50 компјутери, секоја мери околу 4 см-6 см/1.

Избор на клиенти..