• Свеж
Карен Дидион вино елф со список со вино
zoom_in

Карен Дидион вино елф со список со вино

DEN 464.00

Стока
check Достапно.

Димензии : приближно 4,5 x 10 x 4,5 ". Материјали : стакло, мохер, ткаенина. Белешка : Деталите може да варираат како што е насликано со рачно. Квалитетот е неспоредлив со рачно насликаното лице на овие декоративни парчиња, стаклени инсертиски очи, уникатна ткаенина и детални додатоци. Со уникатен и радосен дизајн на елфот, овој Божиќ е одличен како подарок или како декорација за ваш сопствен дисплеј и сигурно ќе додаде карактер и стил во кој било дом.

Избор на клиенти..